2733
2734
عنوان

شوهرم خیلی عاشق باباشه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 947 بازدید | 66 پست

شوهر منم عاشق باباشه. اتفاقا من خیلی خوشحال میشم وقتی رابطه قشنگ پدر و پسری رو میبینم

من به تنها رابطه ای در مورد شوهرم حسودی نمیکنم رابطه مادرو فرزند و پدرو فرزنده. به شوهرم هم گفتم

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من واقعا معنی اینهمه حسادت ب عشق همسر نسبت ب مادر پدر برادر یاخواهرش رو نمیتونم بفهمم بخدا

چطوری میشه آخه 

یعنی ی ادم بالغ نمیتونه فکر کنه و ببینه این دوست داشتنا واقعا منطقیه  ک حداقل خودش کمتر اذیت بشه؟؟؟

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟

😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
2731
2738

شوهر منم به مادرش خیلی علاقه نداره در عوض عاشق باباشه حرف پدرش حجته انگار استغفرالله آیه نازل شده اما الان دور شدیم راحت شدم از دستش

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
اره که بده حتما نظرات اون تو زندگیشون ارجحیت داره که ایشون ناراحت شده

جمله ی من وا بِده بود 

اگر نظرات ارجحیت داره باید فکر دیگه ای کرد 

استارتر داره خودشو تو عشق مقایسه میکنه که منطقی نیست

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

گلناز خانوم وقتی میشین عروس یه خانواده یعنی اینکه شما وارد اون خانواده شدی و عضوی از اون به حساب میای 

نیومدی که پدرو پسر یا پسر و مادرو از هم جدا کنی و حسودی کنی 

خجالت هم خوب چیزیه والاااا  

امام على عليه السلام: لا أدَبَ مَعَ غَضَبٍ ... با خشم تربیت ممکن نیست ##
2706