2726

برای کسی که دعوا کرده و یکی دو ماهه که شکایت بازی دارن ضامن بشی عواقبش چیه دوستان؟

انقدر عصبانیم نمیدونم چجوری تعریف کنم

من صبح تا ظهر دنبال کارای جواز فروشگاه بودم تازه اومدم سرکار

شوهرم میگه صبح فلانی اومد گفت جوازتونو میارید ضامن من بشید شوهرم گفت هنوز نگرفتیم.بهش میگم مردم چه انتظاراتی از ادم دارن مگه ما چقدر میشناسیمش که بریم براش جواز بذاریم

حالا طرف مکانیکه ما قطعات فروش

خلاصه یه ربع پیش طرف زنگ زده که بیا ضمانت شوهرمم گفت الان میارم.میگم تو که گفتی بهش جواز اماده نیست پس چیو میخوای ببری میگه پروانه ی نظام مهندسیمو میبرم،میگم چه فکری کردی با خودت که بهش گفتی پروانه داری میگه از دهنم پرید حالا چه اشکال داره مگه؟فرمالیتست

میگم اومدو این آقا فردا جمع کرد رفت اخه چقدر میشناسیش که اینکارو کنی؟

بابا طرف مگه پدر مادر،خواهر برادر،دایی و عمو نداره که تو داری میری ضامنش بشی؟

الان رفته دیگه.فوقالعاده عصبانیم 

کی میدونه طرف بپیچونه چی میشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عواقبش اینه ک مثلا در زد و خورد اگر دیه بریده بشه یا در مورد ملک باید ضرر و زیان بده فرار کنه یا نده یا هر چیز دیگه ای پای ضامن گیره چون معنی ضمانت اینه ک من این طرف رو میشناسم و قبولش دارم و اگر نتوست پای عهدش بمونه با من جبران میکنم

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
اصلا نمیدونم فقط میدونم که طرف دعوا کرده.چقدر و چجوریشو نمیدونم احتمالا دیه باشه  

ان شاالله که طرف بپیچون نباشه

دیگه بهش فکر نکن

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706