2733
2734
عنوان

تصمیم ب بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 28 پست
اره مثلا اینکه شوهرت مسولیت قبول کنه بفهمه ک قرار نیس فقط بچه رو من بزرگ کنم اونم باید شریک باشه

اینو ب نظر من نمیشه قبل بچه داری فهمید ینی شاید ب خاطر ما بگن اره کمک میکنم و فللان میکنم فقط باید تو عمل دید

ی صلوات میفرستید برام❤️❤️
دخترا در کنار همه کارهایی که واجبه انجام دادنش مثل آزمایشات نظیر آزمایش خون، پاپ اسمیر، دندانپزشکی ی ...

وای اصلا نمیتونم فکر کنم ک باردار باشم و رابطه هم داشته باشم 

اصلا دلم نمیاد 

اون‌روزی‌که‌حرفای‌‌بقیه‌روم‌تاثیر‌نزاره.اون‌روز‌عید‌منه🤨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

م خودم عاشق بچه ام و عاشق سرکار رفتن نگاه  سنم کردم،28سالم و شوهرمم30الانم 1سال 8ماهه عروسی کردیم و مهمتر اینکه فهمیدم تنبلی دارم اقدام کردیم و  باردارم

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش
2731
وای اصلا نمیتونم فکر کنم ک باردار باشم و رابطه هم داشته باشم  اصلا دلم نمیاد

چرا؟ اگر پزشکتون منع نکنه مشکلی نداره اما منظور من هم رابطه داشتنه و هم به لحاظ عاطفی. 

مادر، همسر، دختر سعی میکنم آدم خوبی باشم🍀
اینو ب نظر من نمیشه قبل بچه داری فهمید ینی شاید ب خاطر ما بگن اره کمک میکنم و فللان میکنم فقط باید ت ...

از همینش میترسم . نکنه مسولیتش فقط با من باشه 

اخه شوهرم زیاد خونه نیس 

چرا؟ اگر پزشکتون منع نکنه مشکلی نداره اما منظور من هم رابطه داشتنه و هم به لحاظ عاطفی. 

اخه چجوری با اون شکم....😮😮

م خودم عاشق بچه ام و عاشق سرکار رفتن نگاه  سنم کردم،28سالم و شوهرمم30الانم 1سال 8ماهه عروسی کرد ...

اومم خوبه . من ۲۱ سالمه شوهرم ۲۳

2738
از همینش میترسم . نکنه مسولیتش فقط با من باشه  اخه شوهرم زیاد خونه نیس

منم یکی از مهم ترین و اصلی ترین دلیلم همینه ک الانم کمکم نمیکنه چ برسه بعد بچه بیاد خودشم هر روز میگه بچه ولی من ته دلم نمیخام چون کمکم نمیکنه مخصوصا اگه خاهر و مادرش باشن دست ب سیاه و سفید نمیزنه و متاسفانه طبقه بالای مادرشم نشستیم من خودم الان بچع میخام ولی همش غصه میخورم سر اینکاراش

ی صلوات میفرستید برام❤️❤️
منم یکی از مهم ترین و اصلی ترین دلیلم همینه ک الانم کمکم نمیکنه چ برسه بعد بچه بیاد خودشم هر روز میگ ...

اینجوری خوب نیس ک . 

من هم تو خونه بیکارم دلم بچه میخواد ولی هزار تا دلیل دارم ک باردار نشم😑

میخوام ببینم چن وقت بعد عروسی خوبه باردار بشم و چ چیزایی رو مورد نظر داشته باشم

یک تا دوسال بعد عروسی باید روحیه خودت وهمسرتو در نظر بگیری واینکه از همه لحاظ پذیرای یه فرزند هستید یانه

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم