2726
عنوان

پس چرا من نی نی دار نمیشم😔

270 بازدید | 27 پست

بچه ها سلام من یه پسر ۶ ساله دارم سه سال پیش یه سقط داشتم بچه ها حالا یک سال بیشتره که تو اقدامم ولی باردار نمیشم دکتر م نرفتم همش گفتم خدا اگه بخواد میده ولی امروز رفتم بهداشت که واسه واکسن پسرم پرونده تشکیل بدم خانمه بهم گفت بارداری گفتم نه واسه پسرم میخوام پرونده تشکیل بدم ...یهو ناراحت شدم که چرا من باردار نمیشم ..وقتی کسی بهم میگه چرا یکی دیگه نمیاری همش میگم من همین یه دونه رو بزرگ کنم هنر کردم ولی نمیدونن تو دلم چی میگذره بچه ها چیکار کنم ...دوست دارم دعا بخونم واسه بچه دار شدنم ولی میترسم که به زور از خدا گرفته باشم امروز خیلی ناراحتم چقدر ارزو داشتم که میگفتم اره من باردارم ولی....😔😔😔

به خدا من اون یکیشم ندارم 😔

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خداروشکر کن یه دونه داری اگه تغذیه تو درست کنی بارداری میشی احساس میکنم هیچ مشکلی نداری

نمیدونم مثلا چی بخورم اگه اطلاعاتی داری بهم بگو شوهرم سر پسرم ضعیف بود به اون چی بدم

نمیدونم مثلا چی بخورم اگه اطلاعاتی داری بهم بگو شوهرم سر پسرم ضعیف بود به اون چی بدم

قبل بارداری کلا باید گرمی بخورید

دو تاتونم خرما

چای دارچین

عسل عرق کاسنی

یه وعده غذای کامل و حتما بخورید

شیره انگور

سردی نخور

زیاد حموم نرید

و اینکه اگه اضافه وزن داری وزن تو کم کن

صبحانه حتما بخورید

همسرت موز بخوره

خودتم برو دکتر ببین عفونتی چیزی نداری که