2726
عنوان

بی بی چک مثبت روز نهم انتقال و لکه بینی زیااااد و درد پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 12183 بازدید | 86 پست
درد میکنه ولی زیاااد نه

مال منم درد دارد ولي زياد نه .....

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با اجازه استاتر میشه یه سوال بپرسم؟

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2728
بخاطر لکه بینی زیادم.خودمم موندم چیکار کنم‌

نشاسته بخور عزیزم خون ریزی قطع می‌کنه 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
اره اتفاقا یک لیوان خوردم یکم ساکت کرد دوباره شروع شد

عزیزم ایشالله که چیزی نمیشه برات صلوات میفرستم ایشالله که خونریزیت بند بیاد

اره اتفاقا یک لیوان خوردم یکم ساکت کرد دوباره شروع شد

سلام هنوز لكه بيني داريد؟؟مال شما خونه يا اب خونه؟؟؟مال من اب خونه

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
سلام هنوز لكه بيني داريد؟؟مال شما خونه يا اب خونه؟؟؟مال من اب خونه

سلام اره عزیزم.اسپرین و سلوسانو قطع کردم دیشب.دوتام امپول پروژسترونه ۵۰ زدم دل دردم خوب شد و لکه بینیم خیلی کم شد مال منم اب خونه.ولی امروز باز ترسیدم‌یکساعت پیش یک اسپرین خوردم‌دوباره دل درد خفیف شروع شده لکمم یکم بیشتر شده

خدایاشکرت.
سلام اره عزیزم.اسپرین و سلوسانو قطع کردم دیشب.دوتام امپول پروژسترونه ۵۰ زدم دل دردم خوب شد و لکه بین ...

عزيزم اكه براي من پريودي باشد جنينا توي دلم دفع ميشن؟؟يا از قبل دفع شدن؟؟؟

عزيزم اكه براي من پريودي باشد جنينا توي دلم دفع ميشن؟؟يا از قبل دفع شدن؟؟؟

منم فکرم مشغوله.راستی من دوتا امپول پروژسترون زدم لکه بینیم کلا قطع شد.حالا نمیدونم که‌خطر رفع شده یا زبونم لال جنین دفع شده

خدایاشکرت.
الان روز چنده انتقالی؟بی بی چک زدی؟

عزيزم من دكه امروز رفتم ازمايش بقيش توكل بخدا

منم فکرم مشغوله.راستی من دوتا امپول پروژسترون زدم لکه بینیم کلا قطع شد.حالا نمیدونم که‌خطر رفع شده ی ...

ن انشالله خطر رفع شده

2706