2737
2734
عنوان

بی بی چک مثبت روز نهم انتقال و لکه بینی زیااااد و درد پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 12191 بازدید | 86 پست
امپول سلوسان چرا مزنيد؟؟؟من فقط دوفاستون و شياف پروزسترون از هر كدوم روزي دوتا.....با اسيد فوليك.قرص ...

مشکل انعقادی دارم برا رقیق کردنه خون هست.حالا امروز نه اسپرین خوردم نه سلکسان زدم میگم شاید لکه بینیم بابت همیناس

خدایاشکرت.
انشالله مامان میشی عزیزم .دعا کن منم دیگه سقط نکنم

انشالله عزيزم ....اميدوار باش عزيزم....منم مثل شما مشهدم

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم پلی کیستیکم چون سه بار سقط داشتم باید ای وی اف میکردم

اهان پس مشكلمون مثل همه....هزينتون چقد شد؟؟؟

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
عه چه جالب.دکترت کیه؟

من تو مركز ميلاد ميرم....دكترم محمودي نيا هست...متخصص نازايي و ivfهست...دكتر خوبيه دوسش دارم

من امروز لك ديدم يكسره دارم گريه مكنم چون دكر حس ندارم دوباره برم براي انتقال

2738
اها بسلامتی من تو کلینیک ارمغان‌انجام دادم هما اسکوییان

ههههه تمام شرايطمون مثل همه😁😁😁😁

الان دكه دكترتون قرصتونو زياد نكرد؟؟؟بخاطر لكه بيني

2706