2726
عنوان

چرا انقدر همسایه های ما عجیبن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 24 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااا به من چه بره خونه مامانش بخوره پیاده ۵ دقه هم راه نیست

خدایاااااا پرتوقعن همسایه هات

فقط اون زن همسایه که ماسک گذاشته بوده پسرت ترسیده

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2728
شوهرم این اقا رو دیده بهش تبریک گفته یهو با حالت گریه گفته یکسال بدون زن تو این ساختمون بودم یه بار ...

خدا ازت نگذره که پسر مردمو رنجوندی😒چیزی ازت کم میشد یکم براش غذای گرم میبردی😂😂😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

@شکلات_عسلی         دیگه از مد افتادی تو سایت😂😂😂تاپیکات جون میکنه تا به صفحه دوم برسه...بهتره تو اوج خداحافظی کنی😁

مگه نه     @tyasan       ???

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
@شکلات_عسلی    عسای دیگه از مد افتادی تو سایت😂😂😂تاپیکات جونـمیکنه نا به صغحه دوم برسه. ...

ب روش نیار گُنا داره 😩

خصوصی رو ول کن بیا اینجا چت کنیم شونصد صفحه 😁

(    )
ب روش نیار گُنا داره 😩 خصوصی رو ول کن بیا اینجا چت کنیم شونصد صفحه 😁

بچه ها پیشمن چند روزه اومدم...اوشون بسکه سرش شلوغه دشوریی بره سنگ کلیه نگیره هنر کرده بچه داریش پیشکش😂

خدایاااااا پرتوقعن همسایه هات فقط اون زن همسایه که ماسک گذاشته بوده پسرت ترسیده

خدا رو شکر ایندفعه که توی پارکینگ دیدیمشون صب نکردن سریع رفتن خونه شون فک کنم فهمیده ازش بدم میاد بهتررر