2726
عنوان

چرا انقدر همسایه های ما عجیبن؟

590 بازدید | 24 پست

یه پسره دوطبقه پایین ما هست این اقا سرو گوشش میجنبه یه بار که من لپ تاپ دستم بود و اولین بار توی اسانسور دیدمش شماره داد گفت لپ تاپت خراب شد به من زنگ بزن   خلاصه ماشالا نه یکی نه دو تا هر روز با یکی از دوست دختراش میومد خونه از توی خونه ش صدای سگ و پرنده میومد اپارتمان ۹۰ متری رو کرده بود باغ وحش خلاصه من که ازش میترسیدم فقط سلام‌میکردم و رد میشدم .حالا شنیدیم این اقا ازدواج کرده 😳

خ ب

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم این اقا رو دیده بهش تبریک گفته یهو با حالت گریه گفته یکسال بدون زن تو این ساختمون بودم یه بار نشد زن یکی از همسایه ها واسم غذای گرم بیاره حال سر کوچمونم رستورانه خونه مامانشم دو کوچه پایین تره   

2728
شوهرم این اقا رو دیده بهش تبریک گفته یهو با حالت گریه گفته یکسال بدون زن تو این ساختمون بودم یه بار ...

چه پررو

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
شوهرم این اقا رو دیده بهش تبریک گفته یهو با حالت گریه گفته یکسال بدون زن تو این ساختمون بودم یه بار ...

شوهرتم میزد روشونه اش میگفت تو که هر روز یه آشپز زن میاوردی که گریه نکن حالا یه آشپز دائمش رو گرفتی

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

واااا چه پررو بوده. من حتی در و واسه کسی باز نمیکنم چه برسه بخوام برم در خونشون. مردم چه پرروان

متاسفانه دوستاش اهل اشپزی نبودن 

عه خب پس این مشکل از انتخاب خودش بوده بهتر بود وقتی داشت چیز تور میکرد به جای فکر جای دیگه فکر معده اش بود

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2706