2726
عنوان

لطفا جواب بدید مامانا و باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 45 پست
اول ازمایش هست بعد سونو درسته

آره بعد دوباره 24 هفته باید ازمایش دیابت بدی

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙
آزماش اول غربالگری اول نامیده میشه و یکسری ناهنجاری ها رو نشون میده غربالگری دوم ناهنجاری های دیگری ...

خودم میترسم با وجود اینکه مشکلی نبود میخام برم شوهرم میگه ندارم 750بدم

خدایا منو یه دل سیر ببخش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مجبوره کسی ک بچه دار میشه باید فکر همه جاشو بکنه بالاخره ایناهم روندی از بارداریه ک باید طی بشه

خب اخه من بچم یکسالشه تو همین مدت کم انقد گرون شده 750 براش زیاده میدونم. برا دختر اولم همش 460شد. خدا کمک کنه

خدایا منو یه دل سیر ببخش
اره  با دکترت مشورت کن اگه واجب نیست نرو منم تمایل نداشتم برم ولی بارداری اولمه مامانم گفت ...

اره اولی رو رفتم یکسال پیش همشم 460شد الان نجومیه😑

خدایا منو یه دل سیر ببخش
خب اخه من بچم یکسالشه تو همین مدت کم انقد گرون شده 750 براش زیاده میدونم. برا دختر اولم همش 460شد. خ ...

تهرانید؟من غربالگری سه ماه اول رو رفتم شد ۲۷۰ هزارتومن نمیدونم چرا اونجا انقد گرونه

زندگیم دخترم😍
تهرانید؟من غربالگری سه ماه اول رو رفتم شد ۲۷۰ هزارتومن نمیدونم چرا اونجا انقد گرونه

ن متاسفانه. پارسال همش باهم460شدا اونم دفترچم مشکل داش الان نمیدونم چی شده

خدایا منو یه دل سیر ببخش

من که آلمان هستم برای بچه اولم به دکتر گفتم غر بازتری یا همین آزمایش ها رو نمیخواد بدم

گفت نه سنت باباست که مر خطر باشه نه سابقه اش رو تو فامیلت داری پس کلا نیازی نیست

هیچ نوع آزمایش و سونای خاصی اینجا انجام نمیشه 

نمیدونم چرا تو ایران اینقدر الکی به مادر ها استرس میدن و این همه هزینه میزان رو دست پدر مادر

2706