1265
1273
عنوان

خانمای خیاط تشریف بیارید

176 بازدید | 36 پست

دستمزد دوخت برا چادر رنگی چقدر بگیرم؟

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند روز از موعدم گذشته و بیبی چکم مثبت شده، هنوز آزمایش ندادم ولی میدونم که باردارم،دل تو دلم نبود تیکر بذارم😍 هولم خودتونید😀😀😛😛

بستگی ب شهرت داره تو شهر ما ۱۵تومنه.چادر مشکی هم ۲۰تومن.

یادش بخیر....میخوام ببرمتون به دوران بچگی😃 👧                                                                                                                                                            مااااااااماااااااااان...بیا منو بشور 😁😁خدایا اگر منو لاغر نمیکنی حداقل اطرافیانمو چاق کن😬 وزن شروع۸۰/۳۰۰ ایشالا منم بغلی میشم😆آخه الان تو بغل جا نمیشم😥بلند بگو ایشالااااااا🙆 
کدوم شهری؟

اطراف اصفهان

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند روز از موعدم گذشته و بیبی چکم مثبت شده، هنوز آزمایش ندادم ولی میدونم که باردارم،دل تو دلم نبود تیکر بذارم😍 هولم خودتونید😀😀😛😛

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

بستگی ب شهرت داره تو شهر ما ۱۵تومنه.چادر مشکی هم ۲۰تومن.

شهرستانی هستم پس همین حدود خوبه بگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1279

💷نرخ اتحادیه خیاطان در سال ۹۸

✅مقنعه ساده ۱۵هزار تومان

✅مقنعه مدل دار ۲۰تا۲۵هزار تومان

✅چادر گلدار ۳۰تا۶۰(بستگی به جنس پارچه دارد )

✅چادر ساده مشکی ۴۵ تا۸۰(بستگی به جنس پارچه دارد )

✅چادر مدل دار ۶۰ تا ۱۲۰

🧥مانتو ساده بدون برش و یقه ۶۰

🧥مانتو با برش ۷۵ تا۹۰

🧥مانتو با برش و یقه ۹۰تا۱۰۰

🧥مانتو با برش و یقه و جیب ۹۰ تا ۱۲۰

🧥برای مانتو با برش های تزئینی بیشتر ۱۰تا۴۰ هزار تومان به هزینه دوخت اضافه میشود .

🧥هزینه لایی با خود مشتری است و هزینه چسباندن لایی به پنل ها بستگی به مقدارپنل ها دارد و از ۲۰ تا ۵۰ تومان میباشد .

🧥هزینه آستر کشی مانتو ۲۰ تا۶۰ تومان میباشد بستگی به فضای آستر کشی دارد .

👖شلوار خانگی و مدرسه ۲۰ تا ۳۵

👖شلوار کلاسیک بیرونی ۵۰ تا۱۲۰ بستگی به پارچه و مدل و تعدادو مدل جیب ها و آستر کشی دارد .

👚شومیز از ۵۰ تا ۱۲۰ بستگی به جنس پارچه و آستر کشی و مدل و برش دارد .

♦️کت مجلسی از ۱۵۰ تا۳۰۰ بستگی به جنس، مدل و تعداد برش و جیب و آستر و لایی و زیر سازی دارد .

👗پیراهن مجلسی ساده ۲۰۰

👗پیراهن مجلسی مدلدار از ۳۰۰ تا۸۰۰( بستگی به مدل و آستر و کاپ و مقدار باکس دوزی و زیر سازی دارد )

👗لباس عروس از ۱/۲۰۰/۰۰۰ تا۵/۰۰۰/۰۰۰ ( بستگی به مدل دارد ،نوع باکس و زیر ساز و مدل دامن )

👘پیراهن بچگانه از ۵۰ تا۲۰۰(بستگی به مدل دارد )

👘شومیز بچگانه از ۴۰ تا ۷۰

👘سارافون دخترانه از ۴۰ تا ۸۰

🧥پالتو از ۱۲۰ تا۴۰۰( بستگی به مدل و برش و یقه و جیب و آستر ولایی و خز دارد )

👚سارافون زنانه از ۵۰ تا۱۲۰

🚺دامن از ۵۰ تا ۱۵۰(بستگی به مدل و برش و جنس و لایی و استر و جیب دارد)

منت بہ سرم فاط❤ـمہ بنهاد و پذیرفت من را بہ کنیزے و شدم عروس  مـ💚ـادر                                🌹�ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
شهرستانی هستم پس همین حدود خوبه بگیرم

اره

زن عموی من اگ ببینه وضع طرف خوب نیس ده تومن هم میگیره ولی چادر مشکی همون ۲۰تومنه

یادش بخیر....میخوام ببرمتون به دوران بچگی😃 👧                                                                                                                                                            مااااااااماااااااااان...بیا منو بشور 😁😁خدایا اگر منو لاغر نمیکنی حداقل اطرافیانمو چاق کن😬 وزن شروع۸۰/۳۰۰ ایشالا منم بغلی میشم😆آخه الان تو بغل جا نمیشم😥بلند بگو ایشالااااااا🙆 
1274
خخخخخ اگه اصفهانی ۵ تومن بگیر. شوخی کردم به دل نگیر چادر از ۵ تومن تا ۲۰ تومنه حالا مونده به شهر و و ...

آخه پنج تومن دیگه خییییلی کمه😁😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💷نرخ اتحادیه خیاطان در سال ۹۸ ✅مقنعه ساده ۱۵هزار تومان ✅مقنعه مدل دار ۲۰تا۲۵هزار تومان ✅چادر ...

وای ممنونم ازت😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1264
وای نه خیلی ارزونه به زحمتش نمی ارزه

چون تو خونه کار میکنم و تازه کارم مجبورم کم بگیرم...

ولی پارسال یکی دوختم 15 گرفتم الان دیگه همه چیز انقدر گرون شده موندم چقدر بگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
طبق نرخ اتحادیه هم خیلی زیاده خوب ۳۰ تا ۶۰ تومن چخبره 

آره واقعا 60 برا یه چادر ساده خیلی زیاده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون تو خونه کار میکنم و تازه کارم مجبورم کم بگیرم... ولی پارسال یکی دوختم 15 گرفتم الان دیگه همه چی ...

همون ۱۵ بگیری خوبه تا ۲۰ تومن بیشتر نگیر مردم گناه دارن

(رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین) خدایا منم دلم نی نی میخواد 
1252