2410
2553
عنوان

دست دخترم بخیه خورد😭😭😭😭

1004 بازدید | 25 پست

دیروز حواسم نبود دست دخترمو لایه در اوردم  کلی بخیه خووووورد   اونقد گریه کرد الان صداش گرفته😭😭😭😭😭عذاب وجدان دارم کاش بیشتر دقت میکردم😭😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی  

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
2456

لایه دراوردی؟؟؟

نمنه🤔🤔🤔🤔🤔

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
2714

الهی بمیرم

وای همین الانم عکس یه بچه رو دیدم که سرش خورده به دیوار و خیییلی کرم کرده بود طفلکی😔😔

خوب شد دادم عکس پسرم توی بیمارستان رو نی نی یار پاک کرد

حالا میفهمم مادرها چقدر ناراحت میشدن از دیدن عکس بچه من تو اون وضعیت 😔😔

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2706