2733
2734

توشو اول چرب کن که راحتتر ژلت در بیاد

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پس اون قالب های پلاستیکی خشک رو سیلیکونی نمیگن؟

نمیدونم والا

فک نکنم

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
زیر خودش مینویسه، از کجا گرفتین؟ من دیروز دیدم مال فر بود فک کنم 33 تومن بود همچین چیزی! خیلی گرون ش ...

والا اینو آجیم بهم داد

گفت کار باهاشو بلد نیستم

ببرش واسه خودت

من خوشبختم،روزهای خوش درانتظار منه،من به تمام خاسته هام دست پیدا خواهم کرد.من مثبت اندیشم.خدایاشکرت
2731
روش زده -۴۰ +۲۳۰ مثل اینکه میشه تو فر بزارمش

اره میشه بزاری اگر خوب چربش کنی کیک خیلی خوب میشه راحت در میاد 

برای قالب زدن برنج و اینا هم خوبه حتی برای ته چین تک نفره هم خیلی عالیه

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
اره میشه بزاری اگر خوب چربش کنی کیک خیلی خوب میشه راحت در میاد  برای قالب زدن برنج و این ...

اره حق با شماست

ته چین هایی ک‌تو فر درست میشن

حتما درست میکنم

مرسی عزیزم

من خوشبختم،روزهای خوش درانتظار منه،من به تمام خاسته هام دست پیدا خواهم کرد.من مثبت اندیشم.خدایاشکرت
پس اون قالب های پلاستیکی خشک رو سیلیکونی نمیگن؟

نه اونا رو همون قالب پلاستیکی میگن اونا فقط برای یخچال و فریزر مناسبن تو فر نمیشه اصلا گذاشتشون

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
2738
من استاد دسرم عزیزم.... قالب های سیلیکونی برای اینکه راحت ژله جدا بشه بهتره چرب بشه یه کم شکر بپاشی ...

مرسی عزیزم محبت کردی فدات

نه اونا رو همون قالب پلاستیکی میگن اونا فقط برای یخچال و فریزر مناسبن تو فر نمیشه اصلا گذاشتشون

مرسی از راهنماییت گلم

من استاد دسرم عزیزم.... قالب های سیلیکونی برای اینکه راحت ژله جدا بشه بهتره چرب بشه یه کم شکر بپاشی ...

ببخشید میسه یه توضیح درمورد نوع نشاسته و طرز استفاده از اون هارو‌توی دسر بهم بگید

خیلی برام‌مهمه

از کجابدونم چ نشاسته ای گل هست

چ نساسته ای ذرت

وقتی تو یه دستور مینویسه نشاسته خالی

از کجا بدونم منظورش گل یا ذرت

و آیا میشه تو دستور ها جایگزین کرد نشاسته گل و ذرت رو باهمدیگه یا خیر

و اون نشاسته ای ک قطعه قطعه س رو باید اسیاب کنیم؟

ممنونم

کارامل خیلی راحت درمیاد بعد چند ساعت که تو یخچال بود قالبو بزار رو سینی برگردون یکمم با دست روشو فش ...

مرسی عزیزم

2706