2733
2734
عنوان

يعني ميشه يه روز ماهم ...😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1943 بازدید | 224 پست
همش ما باید قانع باشیم بابل دیگه خسته شدیم از قانع بودن چرا قشر ثروتمند قانع نیستن چرا همیشه ما ؟ ...

دیوانه ودلبسته ی اقبال خودت باش
سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش

یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری
راضی به همین چند قلم مال خودت باش

دنبال کسی باش که دنبال تو باشد
اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش

پرواز قشنگ است ولی بی غم ومنت
منت نکش از غیر وپر وبال خودت باش

صدسال اگر زنده بمانی گذرانی
پس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما شهربازی مشهد رفتیم..انگار تو یک کشور عربی رفته بودیم...همه عربی صحبت میکردن..

ایراد نداره..امکانات تفریحی کشورمون رو بقیه استفاده میکنند

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
همش ما باید قانع باشیم بابل دیگه خسته شدیم از قانع بودن چرا قشر ثروتمند قانع نیستن چرا همیشه ما ؟ ...

شما تلاش کردی ؟ اگه کردی نتیجه میگیری و میری تو قشر ثروتمند

باید قانع باشی چون تلاش نکردی

2728

همه همینن. وضعیت خیلی اسفناک شده. پسر من ۸ سالشه. تابستون گذشته دوست داشت بره کلاس تکواندو ولی نتونستیم. امسالم بی صبرانه منتظر بود مدرسه اش تموم بشه بره . هر روز هم می پرسه کی منو ثبت نام میکنید؟😢

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸
2738
واقعا این وضعیت اقتصادی کمر همه رو خم کرده هم چیز چند برابر شده ولی حقوقا با توجه به تورم تغییر آنچن ...

بنده خدا اومد اونچنان رونق اقتصادی ایجاد کرد که شما این چهل و پنج  وپونصد به چشمتون هم نیاد .....

از ماست که بر ماست

مگه با تلاش میشه از صفر ب گرد این تورم رسید؟

اگه از همون اول تلاش میکردین الان نتیجه میداد...

به جای اینکه هی بینین به نداشته هاتون فکر کنین

اون ثروتمنداز کجا پول در اورده ؟ از خونه نشینی و غر زدن ؟ نه از تلاش ...

همه همینن. وضعیت خیلی اسفناک شده. پسر من ۸ سالشه. تابستون گذشته دوست داشت بره کلاس تکواندو ولی نتونس ...

طفلکی......الهی بمیرم واسه بچه ها😭😭😭😭😭😭

دقت کردین تو کنکور هرکی زشت تره رتبه بالاتری داره؟بسوزه پدر خوشگلی که نذاشت دکتر بشم😔😔😔😔😔
بنده خدا اومد اونچنان رونق اقتصادی ایجاد کرد که شما این چهل و پنج  وپونصد به چشمتون هم نیاد ... ...

👌

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸
اگه از همون اول تلاش میکردین الان نتیجه میداد... به جای اینکه هی بینین به نداشته هاتون فکر کنین او ...

از همون اول یعنی بدو تولد؟ عزیز من از ی سنی ب بعد ادم ب بازدهی میرسه و میتونه مشغول ب کار بشه

شما فکر کن سن من همون سنه ولی با این وضع از کجا شروع کنم

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
از همون اول یعنی بدو تولد؟ عزیز من از ی سنی ب بعد ادم ب بازدهی میرسه و میتونه مشغول ب کار بشه شما ف ...

از هر جا که کار باشه

کار که عار نیست ...

شما شاغلین ؟ تحصیلاتتون چیه ؟

2706