2726
هیچکس..مگر روی احترام ب حرف مادرش گوش بده اونم کم

خواسته هاتو از طرف مادرشوهرت بهش برسون!

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشم نمیاد اینجوری فکر میکنن زنانگی ندارم نمیتونم شوهرمو ب طرف خودم بکشونم

من چند بار این کارو کردم. در نهایت به خواسته م رسیدم و مادرشوهرم فهمید پسرش کله شقه😁

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2728
خواسته هاتو از طرف مادرشوهرت بهش برسون!

این اشتباه ترین کار ممکنه..

۱.ضعف زن رو نشون میده در مدیریت زندگیش

۲.باعث میشه کسای دیگه به حریم خصوصی وارد بشن 

۳.اجازه دخالت بقیه رو میده

۴.برای مرد این جا میافته تا مامانم نگه کاری نکنم 

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 

#سیاست_خانومانه

❌ خانم های عزیز، وقتی #همسرتون سرکار هست زیاد بهش زنگ نزنید و اجازه بدید بیشتر خودش با شما #تماس بگیره.

❌ اگر شاکی هستید از تماس های اندکش، به جای اینکه این #خلا رو با تماس های مکرر خودتون جبران کنید، یا هربار تماس می‌گیره گله کنید که #چرا زنگ نمیزنی، به مرور تماس هاتون رو کمتر کنید و به جاش هر دفعه که #تماس گرفت با انرژی پاسخ بدید.

❌❌توجه کنید که توی #مکالمه‌هاتون هیچ گله ای نکنید (گله و شکایت همیشه باید حضوری باشه و در شرایط #مناسب)، خبر بد ندید و ابراز خوشحالی کنید که به یادتون بوده. بعد از چند ماه #معجزه این روش رو خواهید دید.

❌ نکته اخر اینکه سعی کنید توی مکالماتتون با همسرتون، انقدر #صحبت رو ادامه ندید که اون خداحافظی کنه. همیشه سعی کنید اونی که #زودتر خداحافظی می‌کنه شما باشید.

🍃🌸 @sedayehamdel

این اشتباه ترین کار ممکنه.. ۱.ضعف زن رو نشون میده در مدیریت زندگیش ۲.باعث میشه کسای دیگه به حریم خ ...

خب من چون طرف مقابلم رو میشناسم این کارو کردم و به خوبی جواب گرفتم.

با حالت گلایه به مادرشوهرم گفتم و بعدش بهم گفت این پسر من کله شقه درست میشه! ادم دخالت کنی هم نیست. وقتی به همسرم گفت، چون فهمید موضوع رو من گفتم خیلی ناراحت شد و گفت چرا به مامانم گفتی و این حرفا. منم با بهش گفتم وقتی خودت توانایی درک حرف منو نداشته باشی مجبور میشم از بقیه کمک بگیرم. این بار مامانت بود دفعه بعد ممکنه برادرت باشه یا حتی پدرت. و دیگه نذاشت به دفعه بعد برسه!