2726

تو بعضی موارد. ولی در کل مردی صددرصد تو مشت زنش نمیره مگر با دوحالت:

۱. ترس از مخالفت با زنش داشته باشه و اعتماد بنفس نداره

۲. تو ظاهر اینجور نشون میده

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فقط محبت کن بهش غر هم نزن مردا متنفرن از غرغر

زیادی محبت کردم حالا احساس اویزون بودن دارم..قشنگ جوابمو دیر میده و یجورایی میپیچونتم از بس همش در دسترس بودم دیگه  میخوام با سیاست برم جلو

تو بعضی موارد. ولی در کل مردی صددرصد تو مشت زنش نمیره مگر با دوحالت: ۱. ترس از مخالفت با زنش داشته ...

یعنی هیچ مردی کامل تو مشت زنش نیست?ولی من بشخصه دیدم مردای زیادی رو

اتفاقا همین الان داشتم یک مطلب روانشناسی میخوندم نوشته بود محبت زیادی مردها رو دلزده مبکنه 

محبت کنید اگر محبت دیدید ادامه بدید 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
اتفاقا همین الان داشتم یک مطلب روانشناسی میخوندم نوشته بود محبت زیادی مردها رو دلزده مبکنه  مح ...

الان مثلا دیشب اس میدادم میپیچوند منم دیگه ندادم تا الان ولی حتی سراغمو نگرفته با اینکه انلاین بوده

یعنی هیچ مردی کامل تو مشت زنش نیست?ولی من بشخصه دیدم مردای زیادی رو

از نظر منطقی بخوای فکر کنی. هر آدمی افکار و منطق خودشو داره که خیلی وقتا منحصر بفرده. مگه میشه یه نفر آدم سالم کاملا تابع نظر یکی دیگه باشه و از خودش هیچ اراده و نظری نداشته باشه؟

ضمنا گاها دیدم خانومه سر یه موضوعی انقدر زار زده و التماس کرده که شوهرش اون کارو انجام نده، بعد که کار انجام شده خیلی راحت به همه گفته پیشنهاد خودم بوده! تا من گفتم شوهرم رو حرفم نه نیاورد!

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
اتفاقا همین الان داشتم یک مطلب روانشناسی میخوندم نوشته بود محبت زیادی مردها رو دلزده مبکنه  مح ...

دقیقا من یه مثال براش میزنم

وقتی گرسنه هستیم با یه ظرف غذا خوشحال میشیم. ظرف دوم رو تو رودربایستی میخوریم. ظرف سوم رو پس میزنیم و اگه مجبور شیم بخوریم، بالا میاریم!

محمبت هم همینه زیاده از حدش باعث تهوع میشه

خب بعضی وقتا هم باید ب حرف هم گوش بدن 

اون بعضی وقتا خییییلی فرق داره با همیشه و تو مشت بودن!

بله همسر من خیلی وقتا به حرف منه. چون از نظرش من میتونم راه های مختلفی رو پیدا و وضعیت رو مدیریت کنم.

خب اگه همسری کلا ب حرف خانومش گوش نده چی

باید ریشه یابی کنی

کلا به حرف هیچکس گوش نمیده یا فقط حرف زنش؟

2706