2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اصلا خوشم نمیاد واگذار کردن

بلکه مو ب تنم سیخ میشه

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

بخاطر آرامش خودت ببخش. 

درگیر دیگران نباش چون دیگرانم درگیر شما نیستن. فقط آزار میدن و میگذرن. و این شما هستی که بهشون اجازه دادی توی ذهنت رسوخ کنن و اذیتت کنن. قوی باش و ببخش... چون خودت لیاقت آرامش داری.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!

چرا من بماکَند خوندم 😐

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ای وای منم همیشه وقتی یکی درحقم نامردی میکنه ک بهم ضرربزنه از ته دل میسپارمیش ب آقام ابوالفضل در جا ی بلایی سرش میاد طرف خدا وکیل خیلی اعتقاد دارم بهش قربونش برم از خودم تعریف‌ نمیکنم اصلا در حق کسی نامردی نکردم 

2706