2733
2734

من خواهرم چرخشی دار راضیه البته سیلکونی نیست به نظرم براش دار بخر و اصلا لرزشی نخر لرزشی من گرفتم از دیجی پسش دادم اصلا تمیز نمیکنه یا شایدم من نتونستم کار کنم سیلکونیم چون لرزشیه من ترجیحم رو براش چرخشیه تا کامل ادم حس کنه تمیز کردنشو لرزشی حالت ماساژور دار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خواهرم چرخشی دار راضیه البته سیلکونی نیست به نظرم براش دار بخر و اصلا لرزشی نخر لرزشی من گرفتم از ...

سیلیکونی مزیتش اینه که دیگه نیاز نیست سریشو هر چند. ماه عوض کنیم ولی قیمتش خیلی بالا رفته برای همین دودلم بخرم یا نه خودم فیس براش دستی دارم

2731
سیلیکونی مزیتش اینه که دیگه نیاز نیست سریشو هر چند. ماه عوض کنیم ولی قیمتش خیلی بالا رفته برای همین ...

بنظرم نخر .منم سیلیکونی ها دیدم که کرمت هدر نمیده ولی فکر کنم 60_80ت نمیدونم چند بود قیمتش ولی چه خبره. براش مخصوص هم چیزی روش نمیمونه و همیشه تمیزه

لطفا لایک نکنین مرسی💝
بنظرم نخر .منم سیلیکونی ها دیدم که کرمت هدر نمیده ولی فکر کنم 60_80ت نمیدونم چند بود قیمتش ولی چه خب ...

قیمت سیلیکونی ها خیلی گرون شده 80تومن که خوبه مدل اصل foreoدومیلیون و خورده ای شده😥

قیمت سیلیکونی ها خیلی گرون شده 80تومن که خوبه مدل اصل foreoدومیلیون و خورده ای شده😥

دو میلیون! مگه قیمت کرم هات چنده که فیس براشت دومیلیون باشه  

لطفا لایک نکنین مرسی💝
2738

با سلام

فیس براش تیتانیا قادر است شش برابر بیشتر از روش های معمول شستن چهره و پاک کننده های دیگر، هرگونه ذرات خاک، روغن و آرایش را از روی پوست پاک کند. پس از شستشوی صورت با فیس براش تیتانیا جذب مواد تشکیل دهنده محصولات مراقبت از پوست افزایش می یابد. این براش می تواند منافذ را عمیقا پاک کند و چین و چروک را کاهش دهد.

2706