2726
عنوان

بارداراي عزيز ميشه بياين

114 بازدید | 13 پست

پنجشنبه آزمايش بتا دادم ٥٤ بود گفت دوباره تكرار كن امروز كه بشه ٤٨ ساعت تكرار كردم شده بالاي ٢٠٠ نميدونم خوبه يا نه مگه نبايد دوبرابر بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خوبه.یخورده زیاد رفته بالا ولز فک نکنم مشکلی باشه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2728

خوبه بايد بره بالا كه رفته

اينقدر درگير عددش نباش به خودت استرس نده

توي اين سايت همه بخاطر عدد بتا استرس ميكشن الكي

دكترا اينقد حساس نيستن كه اينجا دربارش حساسيت ايجاد شذه 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
خوبه بايد بره بالا كه رفته اينقدر درگير عددش نباش به خودت استرس نده توي اين سايت همه بخاطر عدد بتا ...

جدي 

نميدونم گفتم چرا يهو اينقد زياد شده ماشالا 

نگران شدم آخه ميگن دوبرابر

خیلی خوبه عزیزم مبارکت باشه عزیزم من روز موعدم ۳۰۵ بود ولی واسه دیدن ساک بارداری بزار یک هفته دیگه برو دکتر که بتان بالای هزار بره

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
جدي  نميدونم گفتم چرا يهو اينقد زياد شده ماشالا  نگران شدم آخه ميگن دوبرابر

خوب رفته بالا عزیزم نگران نباش 

منم ۸موعدمه نمیدونم بی بی بزنم یا نه 

همسرم واسه خوشبختیم کافیه   

خوبه اگ پایین بود بد بود

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
جدي  نميدونم گفتم چرا يهو اينقد زياد شده ماشالا  نگران شدم آخه ميگن دوبرابر

نه اصلا نگران نباش خدا رو شكر خوبه 

تحت نظر دكتر باش و فقط به حرفهاي دكتر بها بده 

اينجا هركس بر اساس تجربه خودش نظر ميده و استرس ميگيري

الان ديدم توي سايت به يه خانومي گفته بودن قبل واكسن زدن به بچه مسكن بده خوبه

بعد دكتر دعواش كرده چرا دادي باعث تشنج بچه ميشه😒

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘