2733
2734

دیروز جمعه ای دعوت بودیم خونه داداشم. با کلی ذوق و شوق رفتیم که مثلا روز تعطیلی کنار همیم و بچه ها با هم بازی میکنن و ما بزرگترا هم یکم با هم هستیم.

اما این ذوق و شوق تهش رسید به یه اعصاب خوردی و کلی فشار روحی برای خوئدم.

داداش من از اون آدماییه که اصلا به نیاز بچه توجه نمیکنن، و هر آنچه که تو مغازه ها ببینن براش میخرن. حالا شما بگو از این هزارتا اسباب بازی این بچه اصلا بلده با ده تاش بازی کنه اخه؟ ماشین شارژی تو یه آپارتمان 60 متری اجاره ای آخه؟ 

هر بارم ما میریم یا اونا میان ماجرا همینه. یه اسباب بازی جدید گرفته کهبچش اجازه استفاده از اون رو به بقیه نمیده. زن داداشم هم نمیکنه وقتی بچه های دیگه هستن این اسباب بازیا رو جمع کنه و نیاره وسط که صدای جیغ و گریه بقیه رو بلند نکنه. تازه خودش میشینه با آب و تاب تعریف میکنه که چقدر پول بابت فلان اسباب بازی داده و چقدر بفکر بچش هست.

بابا 5-6 ساعت میایم بشینیم دور هم از فشار زندگی فرار کنیم و خوش باشیم، همش باید رسیدگی کنیم به اینکه عمه جون بزار به همتون خوش بگذره و اینا.....

حالا اینا یه طرف، وقتی بر میگردیم خونه من تا ده روز باید با بچم صحبت کنم و از اینکه آدم باید به اندازه نیازش مصرف کنه، آدم نباید هرچی بقیه داشتن رو بخواد باید به توانایی بابا و مامان خودش فکر کنه با زبون کودکانه حرف بزنم باهاش، و ته دلم مدام غصه بخورم بچگی این با این همه حسرت به کجا میرسه.......

بابا مگه ما همون آدمایی نبودیم که پدر و مادرا حتی اجازه نمیدادن نارنگی ببریم مدرسه که نکنه بچه ای باشه که مامان باباش نتونن نارنگی براش بخرن هوس کنه....

اخه چرا ماها اینجوری شدیم که حالا بخاطر اینکه پز بدیم به هم حتی اساباب بازیای بچه هامونم میخوایم بکنیم تو چش هم دیگه؟

عزیزم چه توقع بیجایی داره.بچه خودشونه پول خودشونه دوست دارن براش دنیارو بخرن.البته من خودم همچین کاری نمیکنم ولی اونا دوست دارن اینطوری باشن نمیشه که به سلیقه امثال من و شما رفتار کنن.بعدشم همینطور که بچه شما بچس و سرش نمیشه که نباید برای اسباب بازی دیگران جیغ بزنه بچه اونا هم بچس و سرش نمیشه که نباید اسباب بازی هاشو به دیگران نده

اما اصل کاری که میکنن و پزی که میدن اشکال داره منتها نمیشه بهش ایراد گرفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا

برادرت انگار شوهر منه

من هر وقت مهمون دارم یا دوستای دخترم میخوام بیان خیلی چیزا رو جمع می‌کنم

نه از سر خراب شدنش

چون شده دوستش بهم گفته بابای من چرا نمیخره

خیلی غصه خوردم

سلام به مادرم ... اولین وطن ... آخرین تبعیدگاه
2728

انقد ب من پز دادن ک خسته شدم .خیلی ببخشید ها پز دستشویی رفتنشونم میدن .چون ما پول نداریم باید حسرت بخوریم .حداقل پیش ما دهنشونو نمیبندن ک میدونن ماها نداریم هی فیس و افاده

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2738

دقیقا میدونم چی میگی 

زن داداش منم اینطوری بود و مدام تعریف میکرد البته با همه دلخوریهایی که ازش دارم و با همه تهمتها و دروغ هایی که پشت سرمون گفت اما نمیتونم پا روی حق بذارم و باید بگم که اگه تعریف میکرد اما به بچه منم اجازه بازی با وسایل بچش رو میداد و حتی لباسهای تن نکرده بچشو به بچه من میداد

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

دختر من این اخلاق زشت پز دادن رو داره 

من زیاد براش نمیخرم فقط به اندازه ولی دوست داره یه چیز جدید گرفته ببره به همه نشون بده پزش رو بده 

منم چقدرررررر که باید درمورد این اخلاق زشت صحبت کنم نکن مامان اینکار درست نیست و تو اگه جای بچه مقابل باشی چه حسی داری ولی باز همون همونه نمیدونم این اخلاقش رو چیکارش کنم 6 سالشه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
دقیقا میدونم چی میگی  زن داداش منم اینطوری بود و مدام تعریف میکرد البته با همه دلخوریهایی که ا ...

راستی اینم بگم که با اینکه بچه من طفلکی بلد نبود با وسایل بازی کنه اما بازم اسباب بازیهای بچشو میاورد پیش پسرم

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

هییییی؛؛ما جشن تولد دعوت بودیم بچه داداشم دوساله بود و خواب؛؛ پسر من سه ساله بود و با بادکنک برادر زادم بازی میکرد زن برادرم سریع دختر بزرگشو فرستاد گفت برو بادکنک رو بگیر بیار بعد بادش رو خالی کرد گذاشت تو کیفش😐😐😐😐😐

اه بچه برادر منم همین طوره الان هشت سالشه ولی حاضر نیست یه دونه از اسباب بازیهاشو بده دست بچه من که نگاه کنه چه برسه به بازی کردن. ولی از اون ور هر وقت میان خونه ما بچم تمام اسباب بازیهاشو میاره با هم بازی کنن

خدای من برای من همین که میدانم تو می بینی کافیست💞
2706