2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خودت فشار بیار

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
2728

قوی بودن یه انگیزه درونی میخاد

یه انتخابه که باید پاش وایسی 

وقتی جایی زمین خوردی به جای اینکه بشینی برای دردت گریه کنی برگرد عقبو نگاه کن ببین چی باعث شده بیفتی بلند شو و حواستو جمع کن که دیگه اون مانع سد راهت نشه 

Instagram📷me_in_netherlands 

ب خودتون تلقین کنید ک قوی اید

جلو آییته بایستید و این باورو تکرارکنید

مدام مراحلی رو ک توزندگی باقدرت کاری رو انجام دادید مرور کنید

وقتی مساله ای پیش میاد ک آزارتون میده فوری واکنش نشون ندید ب خودتون بگید بایدفکرکنم وبعدعکس العمل نشون بدم 

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄

منم زود رنجم اما هربار که کم میارم بخودم میگم با کم اوردن من هیچی درست نمیشه و بدترم میشه فقط فقط خودتم تو این راه میتونم تا اخرش برم و درستش کنم و فقط خودمم میتونم حال خودمو خوب کنم همه رهگذرن .. پس پیه همه چیشو به تنم میمالم کم نمیارم حالا چه مشکلات چه حرفایی میشنوم ☺

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706