2726
عنوان

اسهال نوزاد ۵ ماهه

1589 بازدید | 23 پست

دخترم ۵ ماهشه دوبار هم دکتر بردیم ، روز ۶ بار دفع داره....دخترم خیلی لاغر شده کمکم کنید ....

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کپسول یوموگی بگیر بازش کن نصفشو بریز تو ماست بهش بده خوب میشه

۵ماهه مگه میتونه ماست بخوره اینا چیه میگین اگه انجام بده تو جواب میدی؟

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

دیگه خسته شدم 

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 
اره والا

همینجوری یچیزی میپرونن

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
دیگه خسته شدم  

عزیزم همون پدی لاکت  رو بده روزی ۵قطره اوکی میشه

دختر من ۴ماهشه روزی ۶بار دفع داره تا روزی ۱۱بارم اشکال نداره فقط تند تند شیرش بده اب بدنش کم نشه

اب جوشیده سرد شده هم مدام بده هوا گرمه نیاز داره

برا یک بار اشکال نداره من دخترم ۴ماهش بود دکتر براش تجویز کرد از خودم ک نمیگم

اگه در جریان باشی ی سریا بچه هاشونو ۴-۵ماهگی میندازن ب غذا

بعدشم طرف صحبتم با اسی بود ن شما 

عاشق دخترامم😍😍😍
برا یک بار اشکال نداره من دخترم ۴ماهش بود دکتر براش تجویز کرد از خودم ک نمیگم اگه در جریان باشی ی س ...

میندازن به غذا اما غذایی که بشه داد نه ماستی که با شیر گاوه و تا یکسال منع مصرف داره اشتباه میکنی دفاعم داری؟نمیتونم ببینم کسی مثل تو راهنمایی غلط به یه مادر نگران کنه و ساکت بمونم شرمنده

2706