2733
2734

رفتم به مامانم گفتم پول بده ای یوای کنم... داره ولی نمیده.. مامانمم گفت پول ندارم... واسه یه بچه تحفه اینجوری خوارشدم... اصن نخواستم بچه حالم ازهرچی بچه بهم میخوره...حالم ازین زندگی که کلی باید هزینه کنم واسه بچه دارشدن که همه مث اب خوردن میشن.... بهم میخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا خودش انشالله بدون هزینه بده

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

مامانت پول بده؟؟؟؟😐😐😐😐

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
2738

اولا الان اکثرا بارداریا سخت شده

ثانیا عزیزم زندگی ک همش بچه نیس من خودم ب مامانم و شوهرمم گفتم اگه بحالت عادی بچه دار نشم دنبال درمان و دارو و این چیزا نمیرم ،،، چون خدا نخواسته حتما 🌹

اگه اونقدر نداری ک هزینه ای یو ای بدی بچه نیار گناه داره اون بچه

👌👌👌

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
2706