2737
2734
عنوان

سفت شدن شکم یکسال پس از زایمان

18036 بازدید | 64 پست

من یک سال و یک ماه که به روش سزارین زایمان کردم، توی بارداری از 70 کیلو به 93 کیلو رسیدم و الان 66 کیلو هستم، اما هنوز پوست شکمم کاملا شل و افتادست.

خواهشم اینه دوستای عزیزی که همچین تجربه ای داشتن و الان پوستشون سفت شده بیان راهکارهاشون رو بگن که چیکار کردن پوستشون سفت شد.

فقط یه خواهش دارم:

1- شمایی که پوست شکمتون درست بعد از زایمان ژنتیکی اوکی شد،

2- کسانی که تو بارداری اضافه وزن زیادی نداشتن 

3- کسانی که تازه زایمان کردن و دارن ورزش میکنن

جان من لطفا اجازه بدین تاپیک از نظرات دیگران با تجربه ای مشابه تبدیل به یه تاپیک مفید بشه (دغدغه ی خیلیاست این موضوع)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم من تجربه مشابه شما نداشتم اما چون ورزشکارم اومدم بهت بگم که اگه بعد یکسال بعد ورزش و رژیم منظم و اصولی همه جای بدنت اکی شده ولی شکمت فقط شل و آویزونه اون دیگه قطعا پوست اضافست و هیچچچ راهی بجز کشیدن پوستت نداری

🧚‍♀️
2738

من شکمم شل وافتاده شد ۲سال رفتم باشگاه زیر شکم داشتم البته خداروشکر جمع شد ولی پوستش چروک کمی داره 

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
عزیزم من تجربه مشابه شما نداشتم اما چون ورزشکارم اومدم بهت بگم که اگه بعد یکسال بعد ورزش و رژیم منظم ...

اصلا فرصت باشگاه رفتن ندارم چون هم شاغلم هم بچه نمیذاره-فقط یک ماهی حلقه زدم 

رژیم سختی نگرفتم ولی هله هوله ها و برنجو کم کردم، ورزش نکردم اما یک ماهی حلقه زدم- شیردهی هم خیلی تا ...

حلقه شکمتو کوچیکتر کرد اصلا تاثیر داشت؟

منم ۶ ماهه زایمان کردم داغون شدم اصلا 

کم میخورم ولی وزنم استپ کرده 

شکمم که شل و اویزون

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
حلقه شکمتو کوچیکتر کرد اصلا تاثیر داشت؟ منم ۶ ماهه زایمان کردم داغون شدم اصلا  کم میخورم ولی ...

اره خیلی تاثیر داشت-نگران نباش طبیعیه که تو روند کاهش وزن چند بار استپ میشه-من تو 82 کیلو، 76کیلو و 72 کیلو خیلی استپ داشتم ولی درست شد-برنج خیلی چاقم میکنه-اما مواظب باش اگه شیر میدی حتما چیزای مقوی رو بخور

2706