2726

خونمون کوچیکه توخونمون فک نکنم بشه میخام براپسرم تولد خونوادگی بگیرم خونواده خودم وهمسرم درحد ۲۵نفرمیشیم توماه رمضونه میخام افطاری بدم بعدش هم کیک واینا کجاروپیشنهادمیدین ؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب یک رستوران 

تهرانی ؟

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2728
[QUOTE=91298789]باغ .[/QUOTE توباغ بنظرت خوب میشه اخه فک نکنم بتونم تزیین وایناکنم

بیشتر باغا خودشون دارن تزینات

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
نه گلم تهران نبستم

ببین من چند وقت پیشا تو یه فوت کورت دیدم که سالن داشت برای تولد 

تزئین هم کرده بودن 

فوت کورت ها سالن بازی هم دارن 

بچه ها رفتن اونجا بازی بزرگتر ها هم نشستن به بگو و بخند 

اگه همچین جایی را داره شهرتون خیلی جالب میشه

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
ببین من چند وقت پیشا تو یه فوت کورت دیدم که سالن داشت برای تولد  تزئین هم کرده بودن  فوت ...

اره ابنجوری خیلی خوبه حالا دقیق اطلاع ندارم بازم پرس وجوکنم ببینم داشته باشن اینجوری خیلی بهتره ممنون گلم

[QUOTE=91298738]رستوران. بگو تولد هست خودشون به بهترین نحو ه اجرا میکنن[/QU میتونم تزیین واینا کنم ...

خودتون که نه ولی اونجا تم دارن. ما هم تولدامون مخصوصا دوستانه ها تو کافه میگیریم

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨