2733
2734
عنوان

خون دماغ شدن بدون علت بچه

97 بازدید | 5 پست

پسر برادرشوهرم بدون علت خون دماغ میشه..۵سالشه..آزمایش دادن نرمال بود..یجایی خوندم گفته بود ممکنه ازقلب وکبدهم باشه..شما ها تجربه ای دارین..بعضا هفته ای ۳بارمیاد..بعضا یبار..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اوه پسر من هرروز خون میشد خشکی بیش از حد بینی علتش بود قطره سزالین روغن کنجد خوبش کرد. خونش زود بند ...

بردتش متخصص گوش حلق بینی..ی کرم داده بود..میزنه ولی میگه اثرنداره..بیرون وجلوی آفتابم نمیره

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
منم بچه بودم خون دماغ های شدید میشدم تابستونا پسرم هم الان گاهی میشه خشکی بینی دلیلشه

برای این تابستون زمستون فرقی نمیکنه اخه