2737
2734

میشه کمکم کنید

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رازیانه خیلی خوبه باید همیشه بخوری بجز ایام قاعدگی و ایام بارداری. باعث تنظیم هورمونها میشه&n ...

پس الان پریودم نخوردم بزارم بعدش ؟ تا کی بخورم 

؟

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
2728

عزيزم زياد نبايد مصرف بشه باعث ميشه پرولاكتين ت زياد شه.

بعد از پاك شدن از روز دهم تا ١٣ هر روز صبح ناشتا ي ليوان دم كن بخور

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
عزیزم قبلش با دکترت مشورت کن. سرخود مصرف نکن! من می خواستم بخورم ولی چون پلی کیستیکم دکترم گفت هورمو ...

عه....

پس الان پریودم نخوردم بزارم بعدش ؟ تا کی بخورم  ؟

اره نباید در این ایامی که گفتم بخوری بقیه روزهارو بخور که همورمونهات تنظیم بشه و خیلی فواید دیگه و باعث باردارشدن هم هست مرتب هرروز یه لیوان دمنوش یا عرقشو بخور

التماس دعا..
2738
عزيزم زياد نبايد مصرف بشه باعث ميشه پرولاكتين ت زياد شه. بعد از پاك شدن از روز دهم تا ١٣ هر روز صبح ...

این ماه امتحان میکنم ببینم چی میشه ، پریودم منظم هست ، برای باردار شدن میگم بخورم

عزيزم زياد نبايد مصرف بشه باعث ميشه پرولاكتين ت زياد شه. بعد از پاك شدن از روز دهم تا ١٣ هر روز صبح ...

جدی ضرر داره؟من عرق رازیانه میخوردم یه مدت زیاد 😕

غبار غم برود....حال خوش شود.... حافظ
من برا بزرگ شدن سینه میخوردم تاثیرم نداشت    

😑😑اگر داشت منم میخوردم

جدی ضرر داره؟من عرق رازیانه میخوردم یه مدت زیاد 😕

بله زيادش ضرر داره،

براي باردار شدن بعد از پاك شدن بدن به مدت سه تا پنج شب صبح ها ي ليوان ناشتا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

تخم هويج هم ميگن خيلي خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم قبلش با دکترت مشورت کن. سرخود مصرف نکن! من می خواستم بخورم ولی چون پلی کیستیکم دکترم گفت هورمو ...

البته حرف ایشونم درسته اول ببین نیاز داری به مصرف یعنی هورمون نیاز داری یانه اگه به دکترها بگی رازیانه میگن نه نخور قرص بخور اما گوش نکن و ببین اگه بدنت نرماله فقط هورمون هات خوب نیست رازیانه رو بخور

التماس دعا..
2706