2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پسرم ماه قبل دوبار همراه باباش رفت کل بدن پسرم شد دونه های ریز و کلی خارش داشت بردم دکتر گفت بچه هست پوستش حساسه به خاطر موادی که به اب میزنن برا ضدعفونی بشه حساسیت داشته دیگه عمرا بزارم بره خواست اب بازی کنه میبرنش تو حمام وان پر میکنم بازی کنه 

همونی که صبح شنبه به ......خبر داد الانم یه زحمت بکشه به ایشونم خبری بده .

اصلا استخر نمیرم مخصوصا تابستونا که اصلا آبشو عوض نمیکنن فقط کلر میزنن ...

شااااید کلا دوبار رفته باشم

بدم میاد بعضی ها کارای چندش میکنن

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

بااینکه احتمالش خیلی کمه زگیل و تبخالداز محیط کسب بشه ولی تا نباشد چیزکی مردم.نگویند چیزها..خوبه ادم احتیاط کنه

تنها کسی که بهم گفت چی تنته؟ راننده اسنپ بود، که سر چهار راه داشت دنبالم میگشت.

تاحالا نرفتم چون وسواس دارم از جاهای عمومی اینجوری خوشم نمیاد اصن. دوستم رفته بود زگیل گرفته بود البته بستگی به خیلی چیزا داره زخم و اینا یا فردی که داره خیلی اهل رعایت نکنه باعث میشه بقیه بگیرن

عزيزم زگيل تناسلي از راه جنسي انتقال پيدا ميكنه و جز STD هست . Sexual transmitted disease هست . شايعات رو جدي نگيريد . استخري كه تا حدودي بهداشت توش رعايت بشه و شما خودت پريود نباشي .قبل و بعد شنا هم خودت رو بشوري مشكلي پيش نمياد . همه ي شناگر ها ام توي استخر هاي عمومي تمرين ميكنن . هيچ كدوم هم تا حالا از بيماري نمردن

2706