2733
2739
عنوان

عرقم بو می ده

| مشاهده متن کامل بحث + 1998 بازدید | 137 پست

زاج سفید هم خیلی خوبه بعد از حمام پودرش رو زیر بغل بزنید سریع مثل نمک خشک میشه و اینکه عرق میکنید اما اصلا بو بد نمیگیره بدن یعنی جلو عرق کردنو نمیگیره نمیدونم چه فرمول شیمیایی داره که بوی عرقو خنثی میکنه بعدش که خشک شد بعد از حمام میتونید روش بادی اسپلش یا مام یا اسپری هرچیزی که بدن رو خوشبو بکنه بزنید من خیلی ساله که استفاده میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه تو راست میگی  پس یعنی تموم داروخونه ها و لوازم آرایشی فروشی ها هم دروغ میگن  

همه ميگن دئودوران ؟؟؟؟

چرا قبول نميكني اشتباه ميخونديش ؟ 

Deodorant 

عجب داستانيه ها 

به يكي ميخاي درست يچيزو ياد بدي مقاومت ميكنه

يارب اين چندين علامت امشب است..يا مگر روز قيامت امشب است
2731
بادی اسپلش بزن با زینک  اکساید

بادی اسپلشو زیر  بغلم میشه زد؟ من فقط ب بدنم میزنم .زیر  بغلو داو میزنم 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2738
بعدحموم ب زیر بغلت پماد زینک اکساید بزن خیلی خوبه

ضرر داره ها

یه همه نمیسازع

چن نفرو دیدم بدجور غددلنفاویشون حساسیت داده کار به جراحب کشیده 

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍

😭😭😭😭😭😭بوعرق دیگه چه کوفیه

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
همه ميگن دئودوران ؟؟؟؟ چرا قبول نميكني اشتباه ميخونديش ؟  Deodorant  عجب داستانيه ها&nb ...

والا من رفتم داروخانه گفتم دئودورانت زنه یه جور بد نگام کردو گفت دئورولان

که همینطوری موندم

یه صلوات برای رسیدن به حاجتم بفرستین 😊😊
2706