2737
2734
عنوان

نصف شبا که بیدار میشم میبینم...😭😢

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 35 پست
چقدر فکر مثبت ۱۸ کردما عزیزم بالش بارداری بخر

من فکر کردم تاپیک ترسناکه 😂

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بالشت بذار دوطرفت بخواب.من ازهمون اول دکتر گفت دیگه روشکم نخاب تا چندشب خواب نداشتم عادتم بود روشکم بخابم دیگه بالشت گذاشتم درست شدم ولی الان باید روکمر بخابم تا خوابم ببره ک اونم دکترگفته از ۳ ماه نباید بخابی ولی نمیتونم ترکش کنم،😣

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
2728
کارت خعلی بده رو مبل بخواب تا نتونی غلت قلت غلط قلط بزنی  از ترس معلم ادبیاتا باید انواع املا ...

غلط ک نمیشه اصلا 😂😂😂😂

منم یه موقع ها شک میکنم ب بعضی کلمات 😶

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
باز فکر شما بهتر از من بوده😆😂

از بس دنبال ماورام 😃

2738
چجوری آخه؟؟😢

من همون اول بارداری واسه خودم بالش بارداری درست کردم خیییلی خوب بود الانم تو شیر دادنو غذا دادن به بچه خیلی به کارم میاد

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
ببخشید باعث اشتباهتون شدم

من منحرفم خواهر 😃😅

2706