2733
2734
عنوان

نصف شبا که بیدار میشم میبینم...😭😢

579 بازدید | 35 پست

سلام خانوما من الان ۶ماهه باردارم نصف شبا که بیدار میشم میبینم رو شکمم خوابیدم خیلی میترسم 

هرچی سعی میکنم اونجوری نخوابم نمیشه اخه آدمی که خوابیده که حالیش نیست.

خیلی نگرانم چیکار کنم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بالش بزار کنارت 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728
2738

بگو شوهرت بچسبه بهت نتونی جم بخوری 😐

من یه دفعه هشت ماهم بود تقریبا دمر شده بودم از شدت دل درد از خواب پریدم 😕

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

کارت خعلی بده رو مبل بخواب تا نتونی غلت قلت غلط قلط بزنی 

از ترس معلم ادبیاتا باید انواع املا هارو بنویسم

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
2706