2733
2734
عنوان

کامبوجیا و لاغری ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11472 بازدید | 45 پست

من سه ماه نون و برنج و سیب زمینی و شکر حذف کردم حدود ۱۴ کیلو کم کردم.حالا قفل کردم.

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سه ماه نون و برنج و سیب زمینی و شکر حذف کردم حدود ۱۴ کیلو کم کردم.حالا قفل کردم.

برنج و نون و کلا حذف کردی یا کم‌میخوردی؟

گاهگاهی که دلم میگیرد پیش خود میگویم آنکه جانم را سوخت یاد میارد ازین بنده هنوز
عزيزم  هييييييچ قرص و دارو و خوردني و.... به لاغري كمك نميكنه از روش درستش  البته بعضي م ...

ممنونم گلم 

منم به این نتیجه رسیده بودم از کامبوجیا استفاده نکرده بودم تا به حال 

من خودم با ورزش و برنامه غذایی ۱۵ کیلو کم کردم قبل عید اما از بعد عید نمیدونم چرا رو خوردنم کنترل ندارم 

چون استرس و عصبیم تاثیر داره 

نمیدونم چرا 

چون ۱۵ کیلو دیگ باید کم کنم 

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
2731

گارسینیا کامبوجیا (نام علمی: Garcinia gummi-gutta)، این میوه شبیه کدو تنبل و رنگ آن سبز تا زرد کم‌رنگ و اندازه پرتقال ، هفت پر و دارای مغز دو رنگ است که در پوست خودهیدروکسید سیتریک اسید دارد و شدیداً ترش مزه است.این گونهٔ مناطق گرمسیری گارسینیا بومی کشور اندونزی است. تأثیراتی از آن در کاهش قند خون اثبات شده‌است که اثر ثانویه این کاهش در کم شدن ذخیره چربی در بدن نمود می‌یابد زیرا بخشی از چربی بدن از تبدیل قند به چربی بوجود می‌آید. تحقیقات نشان داده‌است که آنزیم سیتریک لیاز بدن موش‌ها به واسطه هیدروکسید سیتریک اسید این میوه در بدن خنثی می‌گردد. اثرات لاغرکننده آن از گریپ فروت کمتر است. درسال ۲۰۰۹ دکتر آز به دلیل شرکت در برنامه‌های تلویزیونی تبلیغات داروی تهیه شده از آن در تسریع اغراق آمیز لاغری مورد بازخواست قرار گرفته و مجبور شد از مردم آمریکا عذر خواهی کند. در تحقیقات سازمان غذا و داروی آمریکا عوارضی شامل سرگیجه ، مشکلات گوارشی و خشکی دهان و همچنین تداخل با داروی مونته لوکاست و گلیبن گلامید در بیماران دیابتی و عوارض سوء برکبد به اثبات رسیده است.

ریزش مو نگرفتی ؟؟

من ک رژیم ۱۰۰۰ کالری گرفتم 

یبوست وحشتناکی گرفتم

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
گارسینیا کامبوجیا (نام علمی: Garcinia gummi-gutta)، این میوه شبیه کدو تنبل و رنگ آن سبز تا زرد کم‌رن ...

ممنونم گلم   

2738
گارسینیا کامبوجیا (نام علمی: Garcinia gummi-gutta)، این میوه شبیه کدو تنبل و رنگ آن سبز تا زرد کم‌رن ...

پس عوارضیم‌ داره 

ممنونم گلم  منم به این نتیجه رسیده بودم از کامبوجیا استفاده نکرده بودم تا به حال  من خود ...

گلم پست بعديمو بخون 

حتي سازمان غذا و دارو  عذر خواهي كرد از تبليغ گارسينيا كامبوجيا . 

خيلي خطرناكه . كلا همه ي دارو هاي لاغري خطرناكن و اصلا باعث چربي و سوزي نميشن . خيلي از مريض هاي دياليزي كليه علتش استفاده از همين قرص هاست . گول تبليغاي خوش آب و رنگشون رو نخوريد و تن سالم و جونتون رو به دست اين افراد نسپريد . صرفا لغت گياهي و حتي دمنوش ها ضمانتي براي بي خطر بودن نيست . خيلي از گياها كشنده اند حتي 

ریزش مو نگرفتی ؟؟ من ک رژیم ۱۰۰۰ کالری گرفتم  یبوست وحشتناکی گرفتم

چرا گرفتم ولی ارزششو داشت...دیگه حالم از خودم بهم میخورد.

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰
گلم پست بعديمو بخون  حتي سازمان غذا و دارو  عذر خواهي كرد از تبليغ گارسينيا كامبوجيا .&nb ...

خیلی ممنون گلم از کمکت 

شما پیشنهادی برا کاهش اشتها نداری؟؟

من سه ساله منتظرم باردار بشم 

همه راهارو رفتم متاسفانه نشده 

.و گفتم وزنمو به ۶۰ برسونم شاید باردار بشم 

ک الانم کنترلمو برا ادامه رژیم از دست دادم   

خیلی ممنون گلم از کمکت  شما پیشنهادی برا کاهش اشتها نداری؟؟ من سه ساله منتظرم باردار بشم  ...

من با کالری شماری و پیاده روی در عرض یکسال ۲۰ کیلو کم کردم ...برو تاپیک لاغری بامداد خمار انگیزه میگیری 

2706