2726

بچه ها، من واتساپ شوهرم رو لازم دارم، ولی شوهرم محل کارش نت نداره، خود شوهرم هم در جریانه، حالا من چطوری میتونم واتساپ شوهرم رو داشته باشم؟ خودم رو گوشیم واتس اپ دارم با شماره خودم

خدایا ازت ممنونم بابت همه ی اون چیزایی که خواستم و بهم دادی😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با شماره اون رو گوشیت فعالش کن

بعد اون نمیفهمه؟؟

دوستون دارم خانواده عزیزم.همسر عزیزم نمیدونم چرا بی تو نمیتونم تو منو جادو کردی  تورو خدا برا زندگیم دعا کنید ک همیشه خوشبخت باشم برام صلوات میفرستین؟؟
2728

باید از مال خودت خارج شی با شماره همسرت وارد شی , اونوقت اونی که روی گوشی همسرته هم غیر فعال میشه , یه شماره نمیتونه روی دوتا گوشی واتس اپ داشته باشه

چشمانت آرزوست از سر نمیبرم , تورا ز خاطرم کسی نمی برد , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا , به دل نشسته ای چه کردی با دلم , به گِل نشسته ای کنار ساحلم , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا   
با شماره اون رو گوشیت فعالش کن

یعنی داخل تنظیماتش به جای شماره خودم، شماره اونو بزنم؟ اخه نمیخوام توی گروههایی که عضوم بنویسه تغییرشماره و دوباره منو عضو همون گروهها کنه

خدایا ازت ممنونم بابت همه ی اون چیزایی که خواستم و بهم دادی😍😘
یعنی داخل تنظیماتش به جای شماره خودم، شماره اونو بزنم؟ اخه نمیخوام توی گروههایی که عضوم بنویسه تغییر ...

باید مال خودتو بپاکیا فک کنم.

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
بعد اون نمیفهمه؟؟

چرا میفهمه چون واتس اپ خودش غیر فعال میشه , مثل تل گرام نیست که روی چندتا گوشی همزمان بتونی داشته باشیش

چشمانت آرزوست از سر نمیبرم , تورا ز خاطرم کسی نمی برد , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا , به دل نشسته ای چه کردی با دلم , به گِل نشسته ای کنار ساحلم , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا   
2706