2410
2553
عنوان

بی بی چک

223 بازدید | 9 پست

سلام خانما مثبت یا من توهم زدم

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

مثبته فکر کنم

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بچه ها من امروز صبح بی بی چک زدم 3روز تا موعدم هس.حس میکردم ی هاله خییییییلی کمرنگ ک اول نمیشه دیدش خیلی باید دقت بکردی واصح نبود داشتم.ک بعد ک بی بی چک خشک شد قشنگ خط دوم مشخص شد بنظرتون باردارم یا کاذبه

هاله داره  ی بار دیگه با ادرار اول صبح امتحان کن

باشه عزیزم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
مبارکه ازمنم دقیقا همین طور بود و باردار بودم

جدی یعنی مثبت 

2714
اره عزیزم من دو روز بعدشم گذاشتم پر رنگ تر شده بود

آها ممنون گلم 😘😘😍