2737
2734
عنوان

خسته شدم از فقط هاله بیبی چک😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بعد موعدت بود که هالش اینجوری بود؟تیتر دادی یا از معمولی؟

نههههه بابا .... من هم قبل موعدم هاله مینداخت هم بعد موعدم ....

هم باورت نمیشه حتی دوماهمم بود یه بی بی چک داشتم زدم اون موقع هم هاله انداخت😂😂😂

من روز موعدم رفتم ازمایشم بتام۲۰۰ بود

خیلیا فقط هاله میندازه عزیزم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2738
پارسال یه بارداری شیمیایی داشتم ،واسه همین میترسم و میگم پررنگ شه بعد برم از

مال من حداقل ده دقیقه بعد هاله انداخت

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
تو عکس تار میشه یکم

حتما بارداری عزیزم.من 3رور مونده ب موعدم امروز بی بی چک زدم فک کردم منفیه کلی خیییلی هاله کمرنگ بود ک واصح نبود.بعد ک خشک شد کامل خط دوم مشخص شد.نمیدونم زود زدم یا کاذبه

تو عکس تار میشه یکم

مبارکته عزیزم. خدا رو شکر زود هم نشون داد

فقط خواهشا زود سونو نرو که مختو کار میگیرن

من زود سونو رفتم هزارتا حرف در آوردن که بچه نیست و اینا خیلی روزای بدی بود. دکتر هم ته دلو خالی میکنه

آخرم ۱۲ هفته بچه خودشو نشون داد

الان پسرم اینجا دراز کشیده هست داره میخنده 😊 

نههههه بابا .... من هم قبل موعدم هاله مینداخت هم بعد موعدم .... هم باورت نمیشه حتی دوماهمم بود یه ب ...

3رور قبل موعد میشه مطمعن باشم ب بی بی چک.اخه ی هاله خیلی کمرنگ داره ک واضح نبود ولی بنظر خودم داشت وقتی خشک شد کامل خط دوم مشخص بود

2706