2737
2734

سلام خوبید خیلی وقته دلم میخواست بیام مشهد زیارت ولی قسمت نمیشه خوب اجاره هتلو مسافر خونه یا حتا سوئیت خیلی زیاده اونجا الان یکم پول جم کردیم که دو روز به عید فطر بیاییم مشهد دوستان جایی میشناسید که با قیمت کم بتونیم شب بمونیم اونجا یه جای معمولی  فقط یه اتاق که حموم هم داشته باشه اخه دوتا بچه دارم  ممنون میشم راهنمایی کنید خدا خیرتون بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصفحان رفته بودیم یجا بود امامزاده اجازه میدادن شب بمونیم همچین جایی هست تو مشهد یا پارکی که اجازه چ ...

کمپ غدیر اجازه چادر زدن میدن ولی فک کنم چون بچه داری سرد باشه

عزیزم اگه جور بشه من فردا حرکت میکنم سمت مشهد. از آقا میخوام که خودش براتون یه جای خوش قیمت و عالی براتون کنار بذاره که بهتون خوش بگذره.

شمام دعا کن سفر ما هم جور بشه. آخه هنوز در هاله ای از ابهامه

2738

عزیز دلم انشالا که بیای و از سفرت لذت ببری

خواهر شوهرم نزدیک حرم سوییت داره و به زوار اجاره میده

میتونم باهاش هماهنگ کنم

چقد میتونی اجاره بدی؟

برای اسم پروفایلم از اعماق قلبتون دعا کنین😍😍😍

آره عزیزم جایی که بزارن چادرربزنین با اتاق داشته باشه اسمش و الان یادم نیست بزار سرچ کنم میزارم برات

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
اصفحان رفته بودیم یجا بود امامزاده اجازه میدادن شب بمونیم همچین جایی هست تو مشهد یا پارکی که اجازه چ ...

کدوم امام زاده ،تو خود اصفهان?

بهترین ادمهای زندگی همانهای هستند که وقتی کنارشان میشینی چایی ات سرد میشود و دلت گرم ...   

ی بوستان زائر داره ک.من دیدم چادر میزدن،جاهای دیگه رو نمیدونم،التماس دعا دارم🌼🌼

ب یکی گفتم بز،زدن ترکوندن منو😕 ب یادش کاربریمو گذاشتمbozzzzzz
 فکرکنم بعضی شهرها حسینیه اونجا دارند با یک قیمت مناسب اتاق اجاره میدن (البته من مشهد نیستم)

هفت سال پیش رفتم خیلی همه جا گرون بود الان که دیگه گرونی هم شده    جایی بلد نیستم اگه میشناسید جایی بهم ادرس بدید😚

2706