2726

من ورم دیسک کمر دارم کمر درد وحشتناک دارم دکتر بهم گفته برم ورزش کنم

برم پیلاتس یا فیتنس یا ایروبیک

الان رفتم باشگاه ثبت نام کنم گفتن حرکات فیتنس سنگینه واسه دیسک کمر

کدوم بهتره بنظرتون پیلاتس یا فیتنس یا ایروبیک؟؟؟

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید از دکترت بپرسی عزیزم خوب اینجا اشتباههی ممکنه راهنماییت کنن نمیتونی که به حرفهای اینجا اعتماد ک ...

درسته عزیزم دکتر بهم گفت یکیشو برو هر کدومو که دوست داری ولی نمیدونم کدوم برم

2728
پیلاتس اگر مربیت مربی باشه عالیه برای دیسک یعنی مدرک مربیگری پیلاتس داشته باشه

اره توی نت هم الان خوندم نوشته بود عالیه پیلاتس 

منم سیاتیک و دیسک خفیف دارم .بدنسازی کار میکردم.دکترم گفت مشکلی نداره فقط دراز نشست و حرکتهای شکم روگفت اصلا نزن....وزنه سنگین هم بلند نکن

وگرنه که مشکلی نداره

شمام باتوجه به شدت مشکلت باید از دکترت بپرسی

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

والا دکتر به خواهر منم گفت تو شهرستان رفتو بدتر شد بعد زفت تهران پیش یه متخصص درجه یک بهش گفت اشتباهه اصلا خم نباید بشی و...نهایتا پیادهروی یه کمربند خودش براش ساخت یک تومن شد و کلی بهتر شد 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
بچها من لاغرم میخوام برم باشگاه بعدماه رمضون بنظرتون چی برم بدنسازی اخه میخوام اضافه کنم ؟؟؟؟

بدنسازی خوبه اگه مرتب بری و بین ورزشت حتما تغذیه بخوری مثلا سیل زمینی ابپز تخم مرغ ابپز .خرما.و....

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
والا دکتر به خواهر منم گفت تو شهرستان رفتو بدتر شد بعد زفت تهران پیش یه متخصص درجه یک بهش گفت اشتباه ...

خواهرتون دیسک داشت؟

2706