2726

سلام خانمهای مهربون.

من پارسال از مرداد شروع کردم به اقدام ک دیماه باردار شدم.متاسفانه سقط شد ده هفتش بود. خودم سی و دو سه سالمه الان دوباره شروع کردم. چون یه بار طبیعی باردار شدم میگم صبر کنم دوباره میشه.استرس ندارم ولی خیلی دوست دارم زودتر باردار شم. نمیدونم چرا اینقدر حس مادریم زده بالا.

قبلش آزمایشی انجام دادی؟

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط حس مادري نيست عزيزم استرس اينه كه نكنه مشكل ايجاد بشه خداي نكرده بازم. منم اين حس بد رو تجربه كردم !!

٦ ماه به خودت برس دوباره اقدام كن عزيزم .

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

اگه سقط داشتی حتما برو زیر نظر دکتر عزیزم تاعلتش رو بفهمن که حدای نکرده تکرار نشه دوباره

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
بله اولین بار همه آزمایشاتو دادم همه چیزم نرمال بود.شوهرم هم آزمایشش خوب بود

خب خدارو شکر. به نظر منم بعده سقط زیر نظر دکتر باشی بهتره.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
اگه سقط داشتی حتما برو زیر نظر دکتر عزیزم تاعلتش رو بفهمن که حدای نکرده تکرار نشه دوباره

من یه سوال دارم ببخشید اینجا میپرسم منم تازه اقدام کردم بعد روزه میگیرم قرصایی که دکتر بهم داده رو میخام موقع سحری بخورم آخه گفتی روزی یبار اشکال نداره موقع سحربخورم??بعدمنی که روزه میگیرم تاثیر داره یعنی زودباردارمیشم یا روزه گرفتن خوب نیست 

من یه سوال دارم ببخشید اینجا میپرسم منم تازه اقدام کردم بعد روزه میگیرم قرصایی که دکتر بهم داده رو م ...

چه قرصی؟

من یه سوال دارم ببخشید اینجا میپرسم منم تازه اقدام کردم بعد روزه میگیرم قرصایی که دکتر بهم داده رو م ...

فولیک اسید میخوری؟ نه مهم نیست ولی حتما بخور روزی یدونه.نه عزیزم تاخدانخواد برگ از درخت نمیفته .من دوستی داشتم که تو ماه رمضون باردار شده بود.چون تازه تو اقدامی مشکلی نداره.انشاالله که به حق این ماه عزیز به زودی نی نی دار بشی

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2706