2726
عنوان

علایم بارداری😇

302 بازدید | 15 پست

خانما سینه درد و خستگی و نفخ زیاد و همینطور زیر دلم سمت راست شدیدا درد میگیره ول میکنه اینا علایم‌ش میتونه باشه؟ بعد اینکه اخه انقد زود😑😑😑من شنیدم زود بروز نمیده  درسته؟ 

من هم درد سینه 

تکرر ادرار 

و درد سمت راست داشتم

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه من احساس میکنم زوده برای اینا شایدم درد پریودیمه اخه اون نزدیکه تقریبا

من 5 روز قبل از موعدم رفتم آزمایش نشون داد 

بتام 180 

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
باید بالای 100باشه؟

نه لزوما

شنیدم بستگی به اون آزمایشگاه و رنجش داره

آزمایشگاه ما نوشته بود بالای 25 مثبته

جدی؟ اخه من غیر روز تخمک گذاریم اقدام کردم نمیدونم حالا میشه یا نه

حتما ك نبايد روز تخمكگذاري باشه

موعد پريوديت كي هست؟ة

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
بی بی چک کی بزنم؟ 

٢،٣روز مونده به پريودت

من چند روز بعد تخمكگذاري كلي علائم داشتم تير كشيدن تخمدان معده درد سينه هام ميسوخت واسه همين شك كردم زود بي بي زدم

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
2706