2737
2734

خانواده پرجمعیتی هستن پدرشوهرم که تو کارخریدو فروشه فقط زیان میکنه هرچیزی از ریز تابزرگ ازلباس تاخوردوخوراک همه رو شوهرم میگیره درحالیکه وضعیت مالی شوهرمنو برادراش در یه حده اونا فقط گاهی یه میوه دستشون میاد بریم یه جایی همه خودشونو میکشن کنار این خرجو میکشه همش به فکر اوناست و اگه خرجایی که خرج اونامیکنه واسه خودش میکرد الان دوتاخونه داشت نه هیچی آنقد میرم میبینم اعصابم خورد میشه دلم میخواد هوار بکشم مگه ماخودمون آینده نداریم چیزیم بگم میترسم بدتر کنه

برای سلامتی پدرمو مادرمو برادرم صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنده خدا ادم مهربونیه

با زبون نرررم باهاش صحبت کن ک من خیلی خوشحال میشم هوای خانوادتو داری ولی بنظرم اول یکم پس انداز واسه اینده مون جدا کن بقیشو واسشون خرج کن چون اونا مسلما از خونه خریدن ما خوشحالتر میشن

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
2738
خرج شما هم زیاد میکنه ؟  😐

خرج میکنه امابیشتروقتاکوفتم میکنه مثلا میگه امالازم نداشتیا بعدعروسی که رومونوبازمیشه میترسم کلا خرج نکنه

الان یکی میاد میگه خب بده خانوادشه😄

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
تا آخر عمر همینه تغییر نمیکنه بیخیال باش تو هم خرج کن

دست من نیست که اون باسد خرج کنه وگرنه چنان میکردم ازاینوقرض کنه تابه خانوادش نرسه

الان یکی میاد میگه خب بده خانوادشه😄

زمان مجردی به حدکافی خرج کرده خانوادشم درک نمیکنن اینو و فقط سو استفاده میکنن

زمان مجردی به حدکافی خرج کرده خانوادشم درک نمیکنن اینو و فقط سو استفاده میکنن

بخدا از من وام ازدواج شوهرمو گرفتن دادم گوشی واس خواهرشوهرمو خرتو پرت برا خودشون

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
2706