2737
2734
عنوان

اونایی که ای یو ای انجام دادن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 100 پست
من همیشه پریودم جلو میفته ۲ یا ۳ روز ولی چند ماهه منتظرم

عزيزم چندماه كه چيزى نيست انشالله خيلى زود باردار ميشى

همينكه پريوديت منظمه خيلى خوبه 

فقط استرس نداشته باش

من بعد ٣ سال iui كردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه هزینش الان شده ۱۸میلیون 

جدی؟همین چند وقت پیش پرسیدم اینجا ی خانومه گفت شده پنج تومن!چقد بالاست هزینش

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
2728
ممنونم.حال دلم داغونه...

بسپر ب خودش عزیزم مطمئنا این شبا جواب دل شکستتو میدن 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
توروخدا یادت نره.همه ی امیدم به اینه اول خدا بعدم ای یو ای کنم پسرم پیشم برگرده

باشه عزیزم حتما  نگران نباش استرسم نداشته باش از الان خودتو تقویت کن و دکتر برو انشاالله جواب میگیری 

2738
هنوز اقدام نکردم بعد پنج سال تازه می‌خوام این ماه اقدام کنم ولی چند ماهیه ک پریودام چهار پنج روز جلو ...

من فك كردم خيليه منتظريد😕😄
بهتره شما اصلا سمت اين تاپيكاى iui وivf  نريد خودبخود حساس ميشيد
شما فقط كافيه روز ١٣ سيكلت سونو انجام بدى ببينى فوليكول غالب دارى يا نه كه انشالله همه چى خوبه
به چيزاى بد فكر نكن و به بدن خودت اعتماد كن
اميدوارم خيلى زود نتيجه بگيرى

قبل عید۱۰تومن بود الان ۱۸بود ای یو ای تعیین جنسیت ۱تومن میشه بدون جنسیت ۶۰۰

آخه ای یو ای ک تعیین جنسیتشم قطعی نیست خدایی بالاست هزینه هاش

باشه عزیزم حتما  نگران نباش استرسم نداشته باش از الان خودتو تقویت کن و دکتر برو انشاالله جواب م ...

اگه ممکنه میشه بگیدجنسیت چی انتخاب کردین؟دکتر نگف چند درصدهمونی که میخواییم میشه؟

من فك كردم خيليه منتظريد😕😄 بهتره شما اصلا سمت اين تاپيكاى iui وivf  نريد خودبخود حساس ميشيد ش ...

😀اتفاقا همش میپرم تو این تاپیکا دقیقا هم همش فکرم مشغوله و استرس دارم

قبل روز ۱۳سیکل تخمک گذاری نیست؟برم بگم چ سونویی میخوام؟

2706