2726
عنوان

اونایی که ای یو ای انجام دادن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پليكستيك هستم 

چطوری میشه تشخیص داد من پریودام جلو میفته از نشونه هاش هست؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
2728
با اجازه استارتر:کسی هم تعیین جنسیت کرده با آی یو آی؟

میگن ای یو ای قطعی نیست ای وی اف تعیین جنسیتش قطعیه

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
چطوری میشه تشخیص داد من پریودام جلو میفته از نشونه هاش هست؟

با سونو و ازمايش مشخص ميشه 

از علائم بارزشم پريوديه نامنظمه من هر دوماه ميشم بدون قرص

انشالله شما پليكيستيك نيستى خيلى عوارض بد ديگه اى هم داره

جلو افتادن پريودى نشون خوبيه اگه خيلى وقت اقداميد ممكنه يكم تنبلى داشته باشيد كه با دارو رفع ميشه،بهتره عكس رنگى هم انجام بديد و همسرتونم ازمايش اسپرم بدن

اونم هزینش زیاده.متاسفانه پسرمو تو۳۵هفته از دست دادم.خیلی بی قرارشم...دلم پسرمومیخواد

عزیزم خدا ب حق این شب‌های عزیز برات جبران کنه من شنیدم چهار پنج تومن بیشتر نمیشه نمی‌دونم چقد درسته حالا

با سونو و ازمايش مشخص ميشه  از علائم بارزشم پريوديه نامنظمه من هر دوماه ميشم بدون قرص انشالله ...

من همیشه پریودم جلو میفته ۲ یا ۳ روز ولی چند ماهه منتظرم

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین
با سونو و ازمايش مشخص ميشه  از علائم بارزشم پريوديه نامنظمه من هر دوماه ميشم بدون قرص انشالله ...

هنوز اقدام نکردم بعد پنج سال تازه می‌خوام این ماه اقدام کنم ولی چند ماهیه ک پریودام چهار پنج روز جلو میفته نگرانم همش تا ببینم چی میشه نشدم حتما این آزمایشارو میرم ممنون عزیزم

2706