2726
عنوان

مادرشوهر بیسوادم سر. بچه بدجوری دلمو شکوند😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1307 بازدید | 76 پست

مادر شوهر منم پسریه.حتی در مورد زن داداش منم نظر داده بود ک اشکال نداره بچت دختره ایشالا بعدی پسر باشه!من چندبار با خنده جلو خودشو بچه هاش گفتم همچین حرفی زده ک بدونن چقدر احمقانس حرفاش.اونم دیگه جرات نمیکنه حرفی بزنه

من الان دومیمم دختره میدونم همشون ناراحتن،ولی به روشون نمیارن من خودمم ناراحتم خیلی،چون دومی روپسر ...

منم اگه جواب ندادم گفتم نقطه ضعف نباشه

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کثافط عوضی خدا ایشالا جوابشو بده

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2728

عزیزم نقطه ضعف نشون نده من خود مادر شوهرم در این مورد بهم چیزی نمیگفت ولی یکبار زن عموی شوهرم برای اینکه خانواده شوهرم را تحقییر کنه توی مهمونی جلوی همه بهم گفت وای بیچاره دوقولو دختر بارداری منم همون موقع درجا بهش گفتم مگه دخترات و نوه های دخترت چه هرزگی کردن که میگی بیچاره دختر به مادرش میره خداراشکر اگه از شما بد بودن ببین به کی رفتن دهنش آسفالت شد از اون روز هر موقع میخواد با من حرف بزنه خوب حرفش را مزه میکنه بعد میگه 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........

برادرای همسر من دختر داشتن

مادرشوهرم بهشون میگفت انشا.. با بچه بعدی چراغ خونه تون روشن شه 😕

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
مادر شوهر منم پسریه.حتی در مورد زن داداش منم نظر داده بود ک اشکال نداره بچت دختره ایشالا بعدی پسر با ...

خواهرشوهرمنم گفت سومی پسرمیشه بعدگفت سالم باسه

خیلی ازداداشاش وپسراش خیردیده پسردوسته

کلاخونواده شوهرمن همگی پسرپرستن

خدامیدونه چقداسترس داشتم سراین دومی چقدگریه کردم

آخرم دخترشد

هم برادل خودم دوس داشتم همینکه دهن اونابسته شه خفه شن

مگه پسر چی داره بخدا من دیوونه دختر بودم وقتی تو سونو فهمیدیم پسره دلمون خیلی گرفت حتی گفتیم اسمشم ترانه میذاریم نشد که بشه شوهرم گفته ده تا هم باشه بچه میاریم تا بالاخره یه ترانه داشته باشیم دیونه پسرمم ولی دختر انیس پدر مادره

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
خواهرشوهرمنم گفت سومی پسرمیشه بعدگفت سالم باسه خیلی داداشاش وپسراش خیردیده پسردوسته کلاخونواده شوه ...

خدا خیلی هم دوست داشته ک باز بهت دختر داده گلم.با غصه خوردن و اینکه بگی کاش پسر بود بیشتر حرف اونا رو تایید میکنی یه جورایی.مگه قراره خرجشو اونا بدن؟خودشون چ گلی ب سر ما و همدیگه زدن ک حالا نظرشونم مهم باشه.پرروا.اعصاب ادمو خورد میکنن از بس جاهلن-_-

2706