2733
2734

یه جا میگن بخور یه جا میگن نخور دکترت چی گفته همون کارو بکن

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببخشيد تخمه شور هم هست؟

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
ببخشيد تخمه شور هم هست؟

آره تخمه خیلی خوبه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سلام  عزیزم رژیم خاصی داره؟؟

هفته دیگه ان شالله iui دارم ،از روز اول پریودیم بس گرمی خوردم سردردم 😢هر روز یه دونه موز میخورم ،یه لیوان نبات داغ با زعفرون،خرمای زیاد ،آب پرتقال،لبنیات رو کلا حذف کردم اینو یک ماهی میشه حذف کردم ،همسرم هفته ایی 3 بار یا 4 بار خاگینه،روزی دو تا لیوان عرق کاسنی میخوره ویتامین c,eو اسید فولیک 1،حلوای میتی رو درست کردم ولی خییییلی به خاطر فلفل سیاهش تند شده فکر کنم بلید خرما رو بیشترش کنم ،هر صبح ناشتا 5 تا دونه فلفل سیاه نکوبیده میخورم عصری هم میخوام سیاهدونه و عسل بخورم از دیروز هم تخم هویج جوشوندم دارم میخورم روزی به لیوان تا 3 یا 5 روز

خدایا منو‌ببخش ازت ممنونم که بخشیدیم ،دوست دارم 
2738
هفته دیگه ان شالله iui دارم ،از روز اول پریودیم بس گرمی خوردم سردردم 😢هر روز یه دونه موز میخورم ،یه ...

عزیزم منم رژیمم ولی نه iui

رژیمتو باید چند ماه رعایت کنی شوهرت آز اسپرم داده

الهی که نتیجه ببینی خانمی

[QUOTE=91290911]هفته دیگه ان شالله iui دارم ،از روز اول پریودیم بس گرمی خوردم سردردم 😢هر روز یه دونه موز میخورم ،یه ...[/QUOTEعزیز شما نیاید بدنت زیاد گرم بشه وگرنه نتیجه عکس میده گرمی زیاد بدن اسیدی میکنه زن باید بدنش قلیایی بشه 

ومرد باید گرمی زیاد بخوره شما باید سردی جات زیاد نخوری ولی نباید خودتم ببندی به گرمی تا میتونی کاهو موز توت فرنگی زرشک این چیزارو بخور مثلا تخم هویج خیلی ریسک بوده که خوردی اونم الان که تو سیکل ایو ای میخوای بری برای خیلیا تخم هویج نتیجه عکس میده فولی نابالغ میکنه 

عزیزم منم رژیمم ولی نه iui رژیمتو باید چند ماه رعایت کنی شوهرت آز اسپرم داده الهی که نتیجه ببینی خ ...

دکترم که اصلا به رژیم اعتقادی نداشت گفت احتمالش زیر 40 درصده اما من خودم دارم گرمی میخورم با توکل بر خدارحمم گرم و قلیایی بشه ،دکتر گفت iuiتعیین جنسیت احتمالش70درصده،اما شوهرم آز اسپرم نداده نگرانم نکنه اون ضهیف باشه بعد من هر چی تلاش کنم بی فایده بشع؟؟

[QUOTE=91290911]هفته دیگه ان شالله iui دارم ،از روز اول پریودیم بس گرمی خوردم سردردم 😢هر روز یه دون ...

جدا؟؟؟نمیدونستم مرسی که گفتی عزیزم فقط یه بار خوردم الانم سر کار هستم اگر خونه بودم احتمالا میخوردم آخع خیلیا نوشتن که تخم هویج خییییلی رحم رو قلیایی میکنه

2706