2726
جدی فیلماش تو نت هس دان کنم؟

فکرمیکنم باشه چون ما  جشن ازدواج داشجویی که رفتیم واسه مشاوره و اینا میاوردنش سی دی هاشم هست که بهمون دادن .فیلمای آموزشی رو اصلا توصیه نمیکنم چون خودم درست نمیدونم و دوست ندارم  ولی مشاوره های اینطوری خیلی خوبه و حتما مثلش تو اینترنت زیاده اونا روحتما دانلود کن .میدونی این گفتگوها حالت مشاوره داره و واسه شما که آمادگی روحی نداری خیلی مفیده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

رو در رو هم خوبه.ولی الان یه پیام عاشقانه و امیدور کننده بهش بده.معلومه همو دوست دارین ایشونم آدم مهربون و عاقلیه که اینطورمحترانه و درست باهات حرف میزنه.لاورکن یه سری آدما سرهمین مسئله همه فامیلو پرمیکنن که فلانه و بهمان و مشکلاتشونو به یه سری از فامیل میگن ولی شماهردو میخواین بین خودتون حلش کنین.خیلی خوشحال میشم وقتی میبینم دونفرباهم خوبن و خوشحالن.انشاءاله خوشبخت باشین

رو در رو هم خوبه.ولی الان یه پیام عاشقانه و امیدور کننده بهش بده.معلومه همو دوست دارین ایشونم آدم مه ...

اره خداروشکر صدبرابر از من فهمیده تره شاید بخاطر سن و سالش ولی من خیلی ادم بهانه جویی ام ولی تصمیم گرفتم رو خودم کار کنم حالا که اون اینقدر دوسم داره برام تلاش میکنه منم باید بهانه هارو بزارم کنار درسته بعضی وقتا باخودم میگم عجله کردم احساسی تصمیم گرفتم این به ایده آل هام نمیخوره ولی بازم به این نتیجه میرسم قسمت بوده انتخاب خودم بوده وباید پای انتخابم وایسم حالا بازهم خداروشکر خیلی مهربون و صبوره

رو در رو هم خوبه.ولی الان یه پیام عاشقانه و امیدور کننده بهش بده.معلومه همو دوست دارین ایشونم آدم مه ...

ممنون از آرزوی قشنگت دعاکن دلم بیشتراز اینا باهاش صاف بشه بتونم بهانه جویی رو بزارم کناراصلا دوست ندارم یه زندگی درب و داغون داشته باشم بدوراز احساس

عزیزم با علاقه باهاش ازدواج کردی؟ شاید دوسش نداری؟

خیلی فرصت داشتم برای فکر کردن اما روز عقد خیلی پشیمون بودم حتی حاظر نبودم نگاهش کنم همش میکنم ای کاش بیشتر فکر میکردم مهرو علاقه ای که بهش داشتم از دلم رفت 

کارتون خیلی درسته😂

سعی کن مشکلاتتو راهیه مجازی نکنی دگرگون میشی

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
خیلی فرصت داشتم برای فکر کردن اما روز عقد خیلی پشیمون بودم حتی حاظر نبودم نگاهش کنم همش میکنم ای کاش ...

منم تا قبل از ازدواج با شوهرم از این ک قرار بود باهاش ازدواج کنم یجورایی پشیمون بودم و چندشم میشد اگ میخواس بهم دست بزنه( بهم دست نمیزدیم منتهی حتی از حرفش هم حالم بد میشد) منتهی چون پسر پاکی بود نمیخواستم از دستش بدم سه سال هم فرصت داشتم تا فکر کنم! اما بلافاصله بعد از عقد بشدت بهش علاقه مند شدم... و دیگه اصلا حس بدی نداشتم و خیلیم خوبه!

بنظرم این حس چندش شما بخاطر عدم علاقس

2706