2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
 از هفت ماهگی مهد می ذاشتم. امسال کلاس اول بود که بعد از مدرسه می ذاشتم پیش مامانم تا کارم تمو ...

من الان پسر دومم 9 ماهشه یک هفتس دارم میزارم مهد همش احساس می کنم ضربه روحی می خوری پسر بزرگم پیش مامان بزرگ شد که الان 10 سالشه

مشکلی براش پیش نیومد  عصبی نشد لطفا از همه شرایطنون میگید و تجربتون

من الان پسر دومم 9 ماهشه یک هفتس دارم میزارم مهد همش احساس می کنم ضربه روحی می خوری پسر بزرگم پیش ما ...

بچه به هر شرایطی که باشه عادت می کنه، مثل بزرگترها نیستن که انتظارات آن چنانی داشته باشن.

دختر من نمی دونم به خاطر شرایطش هست یا ذاتش از اول همین جوری بوده، یه دختر کاملا مستقل و بسازی هست، من از چهار سالگی گاهی سه روز و چهار روز می ذاشتمش و مسافرت می رفتم ، اصلا لوس نیست، کارهاش رو خودش انجام میده(چون از اول توی مهد انجام می داد)، توی سر و صدا می خوابه، با بچه ها می سازه و...

یه بار پیش روانکاو بودم دو تا مورد دختر نوجوان دیدم که اوضاع روحی شون اشک آدم رو در میاورد و به جسمشون زده بود، روانکاو می گفت اینا همون بچه هایی هستن که خانواده نذاشتن آب تو دلشون تکون بخوره و ... حالا با کوچکترین مشکل مریض روحی میشن