2726
عنوان

نداشتن درد سينه قبل از موعد

242 بازدید | 6 پست

سلام خانما من الان حدودا ده روزه كه اى يو اى انجام دادم و ٢٢ سيكلمه در حالت عادى قبل موعدم درد سينه داشتم ولى الان اصلا ندارم و فقط دهانم تلخه و گه گاهى تخمدانم تير ميكشه ميشه در صورت باردارى درد سينه نداشته باشيم؟چون من هميشه داشتم و پريود ميشدم ولى الان ندارم

عزیزم هر علائمی علائم بارداری نیست اصلا بهش فکر نکن .. اگر باردار باشی ک مشخص میشه دور از جون نباشی هم کمتر اذیت میشی ... بارداری واقعی علائمش از دو ماهگی شروع میشه نه روز و هفته

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم تازه فهميدم باردارم ولي نه قبلش نه الان سينه هام درد نميكنن پس اميدوار باش اگه خدا بخواد حامله ا ...

جدى خرب خدا روشكر ماه هاى قبلى چى درد سينه داشتى قبل از پريوديت؟