2737
2739

از مرحله اول آزمایشات تا روز آخر. خلاصه. لطفا کمک کنید.

99.9.9به لطف خدا دفاع و یه هدیه ی بزرگ😍هنوز دفاع نکردم ولی خدا یه هدیه ی بزرگ بهم داد.😘 

یه آزمایش ذخیره تخمدان میدی واسپرم بعد دارو بهت میدم سونو میشی اگه سایز فولیکول خوب بود میری برا تخمک گیری بعد اگه شرایطتت خوب باشه سه روز بعد جنین انتقال میدن اگه نه فریز میشه برا ماه بعد

خدایا چرا من ؟یعنی خودت دلت برا من نمیسوزه😞😫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نداشتم ولی تو سایت از بس خوندم یاد گرفتم

مصل اینکه میری مرکز ناباروری یا دکتری که میخوای برات این کارو بکنه

تمام آزنایشات ایمنی و انعقادی و ژنتیک و ... رو که لازم بدونه انجام میدی

بعد ان شالله همه چیز خوب باشه وقتی پریود شدی دارو میگیری تا فولیکولهای زیاد و مرغوب رشد کنن

بعدش وسطای سیکل میری برای تخمک کشی

اگه حالت خوب بود از شوهرت نمونه میگیرن و جنین توی ازمایشگاه درست میکنن و چند روز بعد میری انتقال میدی

اگه نبود چند ماه ال دی میخوری بعد میری برای انتقال

اما اینکه تخمک کشی و انتقال چطوریه من نمیدونم

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2731

روز اول یا دوم پریود میرین سونو، دارو بهتون میدن. یک‌ هفته بعد دوباره سونو، اگر لازم باشه داروها رو ادامه میدیم دوباره میرین سونو تا زمانیکه سایز فولیکولها خوب باشه و وقت عمل پانکچر بهتون بدن. بعد از پانکچر اگر هایپر نشین ۳ تا ۵ روز بعدش انتقال جنین میدن براتون. اگر هایپر بشین هم که انتقال میوفته برای ۲ ماه بعد.

البته اینا مراحل بعد از آزمایشهاست، یعنی خود پروسه ای‌وی‌اف.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
روز اول یا دوم پریود میرین سونو، دارو بهتون میدن. یک‌ هفته بعد دوباره سونو، اگر لازم باشه داروها رو ...

هایپر شدن و نشدن یعنی چی؟

99.9.9به لطف خدا دفاع و یه هدیه ی بزرگ😍هنوز دفاع نکردم ولی خدا یه هدیه ی بزرگ بهم داد.😘 
هایپر شدن و نشدن یعنی چی؟

هایپر شدن یعنی در اثر داروهایی که بهتون میدن تخمدان زیادی کار کنه و تعداد فولیکولها خیلی زیاد باشه.

من با ۱۰ تا هایپر نشدم ولی با ۱۹ تا هایپر شدم.

هایپر شدن یعنی در اثر داروهایی که بهتون میدن تخمدان زیادی کار کنه و تعداد فولیکولها خیلی زیاد باشه. ...

وای بازم ببخشید. یعنی چی با ده تا هایپر نشدی و با نوزده تا شدی؟ده و نوزده چیه؟ الان بچه هاتون به دنیا اومدن؟چند قلوان؟

2738
وای بازم ببخشید. یعنی چی با ده تا هایپر نشدی و با نوزده تا شدی؟ده و نوزده چیه؟ الان بچه هاتون به دنی ...

بار اول که پارسال آی‌وی‌اف کردم ۱۰ تا تخمک ازم گرفتن و هایپر نشدم. بار دوم امسال ۱۹ تا تخمک‌ ازم گرفتن و هایپر شدم. هنوز بچه ندارم عزیزم.

بار اول که پارسال آی‌وی‌اف کردم ۱۰ تا تخمک ازم گرفتن و هایپر نشدم. بار دوم امسال ۱۹ تا تخمک‌ ازم گرف ...

ببخشید سوالاتم زیاده، میشه اسم داروهایی که بهتون دادن و تو چه مرحله ای دادند، رو هم بگید. فردا تو شب قدر دعا میکنم خدا مصلحت کنه براتون یه دختر کوچولوی خوشکل و با ادب بده.

ببخشید سوالاتم زیاده، میشه اسم داروهایی که بهتون دادن و تو چه مرحله ای دادند، رو هم بگید. فردا تو شب ...

خواهش میکنم.

آمپولهام امسال اینا بودن

Fostimon

روزی ۲ تا از روز دوم پریود

Cetrotide

روزی یکی از روز ۶

Ovitrelle

هم که برای آزادسازی تخمکها هست و ساعت تزریقش خیلی مهمه که برای من  ساعت ۱۲:۳۰ شب باید میزدم اونم ۲ تا باهم شب ۱۳

روز ۱۵ ساعت ۱۲:۳۰ ظهر توی اتاق عمل بودم برای پانکچر.

خواهش میکنم. آمپولهام امسال اینا بودن Fostimon  روزی ۲ تا از روز دوم پریود Cetrotide ...

قربونت برم بخاطر صبوریت به پاسخ دادن به سوالام. ممنونم. شما که آی وی اف کردین، پس چرا بچه دار نشدین؟

قربونت برم بخاطر صبوریت به پاسخ دادن به سوالام. ممنونم. شما که آی وی اف کردین، پس چرا بچه دار نشدین؟

پارسال که دوبار انتقالم منفی شد. امسالم هنوز انتقال ندادم.

عزیزم ان شالله به قول دوستان نی نی سایتی زود دامنت سبز شه. این اصطلاحو اینجا یاد گرفتم.☺

راستی اگه خسته نشدی از سوال پرسیدنمان، میشه بگی چرا انتقالت منفی شد،دکتر چی گفت بهت؟

اون دو تا آمپول فوستیمان و ستروتید که گفتی چند روز زدی؟

2706