2703
2553
عنوان

دیگه از خدا فقط ارزوی مرگ دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1231 بازدید | 69 پست

خانوم گل صبور باشه به موقعش بهت میده زن عموی من ۱۴ سال طول کشید تا باردار شد  میدونم سخته همه چیزا رو هم دیدم ولی صبور باش دکترتم عوض میکن پیش یک خوبش برو

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من تهران نیستم عزیزم 

به حق همین ماه عزیزته دلم دعات میکنم خیلی زودبچه توصحیح وسالم بغل بگیری عزیزم خداهرکی روبیشتردوس داره بیشترامتحان میکنه صبورباش

یاارحم الراحمین به خودت توکل کردم   
2720
خانوم گل صبور باشه به موقعش بهت میده زن عموی من ۱۴ سال طول کشید تا باردار شد  میدونم سخته همه چ ...

میدونی داغ بچه هام بی طاقت و بی صبرم کرده وگرنه برا بارداری هام راحت بودم قبلی ها 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
به حق همین ماه عزیزته دلم دعات میکنم خیلی زودبچه توصحیح وسالم بغل بگیری عزیزم خداهرکی روبیشتردوس دار ...

ممنونم عزیزم از لطفت 

2714
به حق همین ماه عزیزته دلم دعات میکنم خیلی زودبچه توصحیح وسالم بغل بگیری عزیزم خداهرکی روبیشتردوس دار ...

همشهری هستیم انگار 

ارسام میتونی بیای خصوصی؟ لطفا از این دکتر به اون دکتر نرو! همه قرار نیست همون ماه اول باردار بشن!ش ...

عزیزم دکتر به دکتر نمیکنم بعد بارداری دومم ک اینجوری شد دکتر خاک به سرم عوض کردم دکتر الانم خیلی دکتر خوب و حاذقیه و با تجربه یه پیرمرد هست ک تجدبه بالایی داره دستش هم خوبه 

میدونی داغ بچه هام بی طاقت و بی صبرم کرده وگرنه برا بارداری هام راحت بودم قبلی ها 

غصه نخور درست ميش💖

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
علائم فقط تیر کشیدون تخمدان ک به پاهام میزنه و یکم سینه درد ک به شونه هام میزنه 

عزیزم اگه علایمت واقعا علایمه و تلقین نیست من میگم برو از بده.نگفتی قبلا چند روز بعد از آمپول پریود میشدی؟

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
عزیزم اگه علایمت واقعا علایمه و تلقین نیست من میگم برو از بده.نگفتی قبلا چند روز بعد از آمپول پریود ...

سری قبلی ک روز ۱۹ بعد امپول فقط بی بی گذاشتم سریع دو حط شد قبلش نزاشته بودم و دو سه سری قبلش چند روز بعدش میشدم دقیق یادم نیست حسم میگه نیستم الکی خرج ازمایش کنم 

سری قبلی ک روز ۱۹ بعد امپول فقط بی بی گذاشتم سریع دو حط شد قبلش نزاشته بودم و دو سه سری قبلش چند روز ...

میشه انقدر نا امید نباشی

اگه باردار باسی به بچه آسیب میزنی اگه نباشی هورمونهاتو بهم میریزی

اخه تو فولیکول داشتی وقتی فولیکول هست نباید خیلی دیر پریود بشی.زود باید میشدی.مندفعه قبل  فولیکول نداشتم برا همین ۲۱ روز بعد امپول پری اومد

چند روز صبر کن خدا بزرگه 

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

برا من نزدیک موعد طوری پاهام ضعف رفت که زانوهان درهم شکست و افتادم!بعدشم یه ضعف خاصی میزنه به پا

یکمم تهوع و تغییرات سینه

بخاطر علایمت من شک دارم بیبی چکت درست نشون داده باشه

2706