2703
2553
عنوان

دیگه از خدا فقط ارزوی مرگ دارم

1231 بازدید | 69 پست

مگه من کی ام ؟ چقدر درد بکشم چقدر داغ ببینم میده میگیره دوباره انتظار انتظار انتظار اینماه با فولیکول های ۱۸ و ۲۰ و ضخامت خوب همچی خوب بازم منفی منفی دیگه چقدر شرمنده شوهرم بشم چقدر گفتم شب قدر بچم از دست دادم دوباره شاید جاش پر شد خدا اصلا منو ادم نمیدونه دلش نمیسوزه بی بی چکام از اقبالم صافتره خدا نمیخاد بدی منو بکش راحت کن دیگه کم اوردم اقدام بدرک دیگه چقدر شوهرم حواسش هست ک مبادا بعد من ...

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

من باچهارتا فولی عالی منفی شد

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هروقت کل ماجرا رو رها کردی و حتی یک لحظه هم بهش فکر نکردی و به هیچ سایز فولیکول و.کیت و بیبی اهمیت ندادی  به احتمال نود درصد  باردار میشی 

شاید حرف منو نپذیری ولی کاملا علمی هست 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2714

خیلی سخته..چی بگم که اروم شی عزیزم..خدا به دل ات ارامش بده..

فقط مبتونم بهت قول بدم که حتما برات دعا میکنم🌹

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

همین فقط چون بچه نداری یعنی خدا دوستت نداره و میخواد بمیری؟

رها کن....با استرس و گریه زاری و نا امیدی هیچکس باردارنشده که شما بشی....از هر کسی بپرسی میگه وقتی انتظار نداشتم و فکرشو نمیکردم باردار شدم.

دختر خاله من بعد از ده سال و دو تا سقط باردار شد.

دختر عمه شوهرم بعد از ۱۸ سال باردار شد.

دختر همسایمون بعد از دو بار که کاشت و سقط شدن باردار شد.

وقتش کی هست ؟ دو تا بچم رفته بس نیست من ادمم دل دارم 

من خواهرم دوتابارداری داشت که دوقلوبودن خدابعداز۸سال بهش پسرشودادتازه بافیزیوتراپی وفریز کردن ویه لوله نداشتن یه پسرداددوسال بعدش یه دخترداد...

ان شاا...وقتش زودمیرسه نگران نباش بسپاربه خودش توکل کن به خداوتوسل کن به امام رضاکه ضامنت بشه

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2706