1270
1273
عنوان

دیگه از خدا فقط ارزوی مرگ دارم

691 بازدید | 62 پست

مگه من کی ام ؟ چقدر درد بکشم چقدر داغ ببینم میده میگیره دوباره انتظار انتظار انتظار اینماه با فولیکول های ۱۸ و ۲۰ و ضخامت خوب همچی خوب بازم منفی منفی دیگه چقدر شرمنده شوهرم بشم چقدر گفتم شب قدر بچم از دست دادم دوباره شاید جاش پر شد خدا اصلا منو ادم نمیدونه دلش نمیسوزه بی بی چکام از اقبالم صافتره خدا نمیخاد بدی منو بکش راحت کن دیگه کم اوردم اقدام بدرک دیگه چقدر شوهرم حواسش هست ک مبادا بعد من ...

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا دیگه نه دلی دارم نه نایی نه جونی ک بخام گله کنم یا التماس کنم چنان خورد شدم ک هیجی آرومم نمیکنه دستت درد نکنه هر سری بجای اینکه جای فرشته هام پر کنی به داغم اضاف میکنی   
من باچهارتا فولی عالی منفی شد

من هر ماه خاک بر سرم میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا دیگه نه دلی دارم نه نایی نه جونی ک بخام گله کنم یا التماس کنم چنان خورد شدم ک هیجی آرومم نمیکنه دستت درد نکنه هر سری بجای اینکه جای فرشته هام پر کنی به داغم اضاف میکنی   

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1258
هر چیزی به وقتش بهتون داده میشه ناشکر نباش

وقتش کی هست ؟ دو تا بچم رفته بس نیست من ادمم دل دارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هروقت کل ماجرا رو رها کردی و حتی یک لحظه هم بهش فکر نکردی و به هیچ سایز فولیکول و.کیت و بیبی اهمیت ندادی  به احتمال نود درصد  باردار میشی 

شاید حرف منو نپذیری ولی کاملا علمی هست 

حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همان برون تراود که دروست
8

همین فقط چون بچه نداری یعنی خدا دوستت نداره و میخواد بمیری؟

رها کن....با استرس و گریه زاری و نا امیدی هیچکس باردارنشده که شما بشی....از هر کسی بپرسی میگه وقتی انتظار نداشتم و فکرشو نمیکردم باردار شدم.

دختر خاله من بعد از ده سال و دو تا سقط باردار شد.

دختر عمه شوهرم بعد از ۱۸ سال باردار شد.

دختر همسایمون بعد از دو بار که کاشت و سقط شدن باردار شد.

درک خواسته های من برات مشکله، عیبی نداره، قرار نیست همه جنگجو و با اراده باشن.

هر سری تو زایشگاه زجر میکشم خدا دلش نمیسوزه قبر پسر کوچولوم جیگرم میسوزونه دل نمیسوزه بگه شادش کنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتش کی هست ؟ دو تا بچم رفته بس نیست من ادمم دل دارم 

من خواهرم دوتابارداری داشت که دوقلوبودن خدابعداز۸سال بهش پسرشودادتازه بافیزیوتراپی وفریز کردن ویه لوله نداشتن یه پسرداددوسال بعدش یه دخترداد...

ان شاا...وقتش زودمیرسه نگران نباش بسپاربه خودش توکل کن به خداوتوسل کن به امام رضاکه ضامنت بشه

عزیزم همین استرس و ناامیدی که داری مانع بارداریته

بیخیال شو و اصلا بهش فکر نکن خودتو مشغول کن مطمئن باش زوووووود باردار میشی

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
همین فقط چون بچه نداری یعنی خدا دوستت نداره و میخواد بمیری؟ رها کن....با استرس و گریه زاری و نا امی ...

عزیزم تا وقتی حال من درک نکردی نمیتونی قضاوت کنی ایشالله ک درک هم نکنی هیچ وقت من یه مادریم ک یه قبر کوچک از پسرم دارم و بچه دومم خطای پزشکی دیگه میشه فهمید چقدر جیگرم میسوزه ک کم اوردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دکترخواهرمن دکترسیدحسن گوگُل مخصوص همین مشکلات من خودم پیشش رفتم دوتابهم خداداد بازجاریم بارداری پوچ واستراحت مطلق بود یه نسخه رفت اونم دوتا داره...من به خیلیامعرفیش کردم تونستی یه نسخه بروازمایشات وسونوهاتم ببران شاا...دستش خیرباشه برات❤❤

من خواهرم دوتابارداری داشت که دوقلوبودن خدابعداز۸سال بهش پسرشودادتازه بافیزیوتراپی وفریز کردن ویه لو ...

دوتادوقلو یکی خارج رحم بود یکی داخل رحم دوتاسقط دوقلو داشت...خیلی سخته واقعا

سردومین سقطش لوله شم دکترخنگ برداشت

درصورتیکه دکتی گوگل گفت میتونست دکترش یکی رونگهداره وبلدنبوده...

دکترخواهرمن دکترسیدحسن گوگُل مخصوص همین مشکلات من خودم پیشش رفتم دوتابهم خداداد بازجاریم بارداری پوچ ...

من تهران نیستم عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم تا وقتی حال من درک نکردی نمیتونی قضاوت کنی ایشالله ک درک هم نکنی هیچ وقت من یه مادریم ک یه قبر ...

فکر میکنی اینا بزرگترین مشکلات دنیاست؟ 

یک عالمه زن توی دنیا هستن که همین مسائل رو داشتن و دارن و باردار هم شدن.

نمیخوام برات بشینم از مشکلات بزرگی بگم که دارم و خیلی ها دارن ، فقط همینقدر بدون خاک کردن بچه بدنیا نیومده از بچه ای که چند سال بزرگش کرده باشی یا از به خاک سپردن پدر و مادر و عزیزان خیلی راحت تره.

فقط با این حال روحی که داری باردار نمیشی ، حرفام به نفع خودت بود اما دوست نداری گوش کنی.

درک خواسته های من برات مشکله، عیبی نداره، قرار نیست همه جنگجو و با اراده باشن.
1241